marin kioski

Hei! Olen Mari Aaltonen ja on kyllä hauskaa kattoa näitä kommentteja :) kioski oli tosiaan mun ja isän idea ja hinnat isän
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko se grillikioski vai r-kioski? Missä se on?

Äänestä

Tee sinä Mari hyvät hampurilaissämpylät, niin tulee maukas hampurilainen. Yksi tuttu kertoi, että erään kaupungin yksityinen grilli teki hyviä hampurilaisia, koska perhe leipoi leivät itse.

Onkos sinulla joku "suosittu tuote"?

Tein kerran haun, jossa etsin hampurilaisia, yhdessä oli paikallisversioita, fb:ssä ja tripadviserin sivulla matkalla käyneet kehuivat tai arvostelivat, mikä on hyvää ja mikä ei. Suurin osa oli hyvää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


somegirlll kirjoitti:

Hei! Olen Mari Aaltonen ja on kyllä hauskaa kattoa näitä kommentteja :) kioski oli tosiaan mun ja isän idea ja hinnat isän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu