Monet valittavat puolisostansa, mutta itsepä ovat valinneet vapailta markkinoilta juuri sen. Muitakin olisi ollut tarjolla. Peiliinkatsomisen paikka.
Itselläni on maailman paras nainen, ollut jo lähes 20 vuotta. Älykäs, viisas, filmitähden kauneus, kaikki asiat kunnossa. Ainoa huono puoli hänessä on, että on minun kanssani. Voinko siis elää naisen kanssa, joka ei halua parasta, vain minut? Onko sellainen nainen kelvollinen?
Mitä tehdä?
Maailman paras nainen
5
1157
Vastaukset
- KivaKeuliiKunOsaa
Oispa mullakin, 29v koulupudokas uuninpankolla, pili 7cm lepotilassa, krooninen jännetuppitulehdus. Äiti tekee kalasoppaa. Solifer-mopo tallissa. Sit mie kirjottelen tonne Harrikka-palstoille.
- hmm.kuinkasvoikinnytnäin
Mullakin on aivan mieletön mies kovapalkkainen diplomaatti ja pienen helikopterifirman omistaja ja lelu- ja elektroniikkafirman perijä ja kartanon omistaja, perijä ja komea mahtisonni, joks höylää tarvittaessa vaikka koko yön ja nuo bisnekset handlaa hyvin. Ainoa huono puoli on että tyytyy minuun!. Mitä pitäisi tehdä? Ei voi muusta valittaa kuin että mä en ole täydellinen mitenkään, enkä missään. Mitä pitäisi tehdä?
- NauranIloissani
Saara on maailman paras, lällälälääää:DDDDD
- Anonyymi
olen jo iäkäs nainen (66) helmikuun (67) olisi jo kiva saada hyvä kimmakaverin!! minulla on pikku koira nimeltä Oliver maailman rakas asun rivitalossa sysmässä ota yhtettä!!!
Selkeästi ongelma. Naisella siis huono maku, kun valitsi sinut? 😄
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632152Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51815Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2381314En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71960Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.88950Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21875Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?141834Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39740- 19736
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93709