Katsotaanpa tarkasti uutisia!
Tekeekö Huma itsemurhan?
Keke-kevaara
872
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voipi jotain tapahtua. Hitlarya varmaan kyrpii rajusti juuri nyt.
Ja Suomalaista kyrpii kun Venäjä tulee ensi vuonna rajan yli ja Trump lähettää Putlerille onnittelukortin.
Onko ennen ollut vastaavaa kohinaa ilmassa?
https://www.youtube.com/watch?v=x9rRsIYGGq8
https://thinkprogress.org/3-explosive-revelations-about-trumps-connections-to-russia-3b90c730d867#.xdeup86ke
Ei tätä juttua ole järjestetty, ihan sattumaa.
Suomi on jo jaettu Venäjän etupiiriksi, oletko valmis?
A story published later on Monday in the New York Times, takes an opposing view, highlighting that the FBI has not yet found proof of a direction connection between Russia and the Trump campaign.
Noin luki linkissäsi.
NY Times onkin maailman luotettavin valtamedian lähde. Ainiin, unohdin että valtamedia kelpaa aina lähteeksi silloin kun se tukee salaliittotarinoita. Muissa tapauksissa se on "valtamedia joka on eliitin hallussa".
FBI:n hädissään julkistama materiaali Bill Clintonista, ja se että istuva presidentti toteaa ettei FBI ole vaikuttamassa vaaleihin viimeistään pitisi olla se niitti joka kertoo tutuuden kaikille.
Eliitin järjestelmä koittaa taata pestin Trumpille.
Mitenkä tyhmä pitää olla ettei tätä tajua?
Kritisoit salaliittoja ja sitten kuitenkin uskot salaliittoon. Kyllä sinua kekekek nyt taitaa vasurina vituttaa?
Oikeita salaliittoja on aina olemassa; mutta ei välttämättä sellaisena hollywood spektaakkelina kuin monet luulee.
Asiat on salaliitoissakin yksinkertaisia.
Tapa jolla Trump on noussut nykytilanteeseen pitäisi olla salkkiksillekin selvästi salaliitto, mutta jostain syystä eliitti tässä tilanteessa selvästi hallitsee amerikkalaista salkkismediaa niin hyvin että sitä lukeva Suomalainenkin menee halpaan.