Kattokaa keskiviikon kerroin!!!Yhdessä manu joku outo.28.Sijoitan siihen 20e ja joku toinen varma mikä menee nappiin niin minusta tulee rikas.
Huikea kerroin!
Play3d
71133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
meinaatko, että tuo ManU:n matsi on varma.
on tietysti kotikerroin.
Kansainväliset arviotkin vaihtelevat William Hillin 17,oo-Bet365:n 34,00.
Enpä kuitenkaan taida rikastumistani tuon varaan laskea, kun pitäisi vielä toinenkin keksiä, joten onnea vaan yritykseesi.
http://www.unitedweb.net/muut/tilastot/opponent.php?opp=112
Tammikuussa tuli tasapeli.
ManUn kotimatsi!
Eli on siis hyvin epätodennäköistä, että ManU kompuroisi toisen kerran.
Mä en kyllä laittais iha 20....mä laitoin 1 panoksella ja pakko myöntää etten kyllä itte usko manun häviävän taas....No täytyy toivoa parasta!
ManU ei käyttänyt ekassa pelissä parhaita miehiä ja antoi "junnuille" näytön paikan. Ottelun jälkeen Sir Alex pyysi faneilta anteeksi ja lupasi peluuttaa ykköstä uusinnassa.
exeterille oli jo huikea saavutus päästä uusintaan, jolloin se saa tämän yhden ottelun lipputuloilla velkansa maksettua ja rahaa on parin seuraavan kauden budjettiin!manu on ottelussa järjettömän suuri suosikki!!!
itse laitoin monivetoon exeter-manu 0-4,5,6