Olen muuttanut Kuopioon jokin aika sitten pienestä muuttotappio kunnasta jossa oli vain yksi laillistettu hieroja jossa kävin noin kerran kuukaudessa hoidattamassa kulunutta tukevaa vartaloani. Tuossa paikassa oli täysin luonnollista ja sopivaa nousta hieronta pöydälle ilman rihman kiertämää. Kuinka on tapana suuren kaupungin laillistetuilla hierojilla, onko tapana riisua myös alushousut kun aloitetaan hieronta ?
Klassinen hieronta Kuopiossa.Kokemuksia!
ulkoamuuttanut
52934
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Anturassa poljetaan paljasta hanuria tiskillä. Hyviä hierojia, kuset paskat housussa. Mee kylpytakki päälläs niin o helpompaa. Ei tarvihe ujostella.
Tässä+aivan+oikea+laillistettu+hieroja+vastaa+että+asiakas+voi+aivan+itse+päättää+onko+täysin+nakuna+vai+ei,+hierojan+kannalta+on+helpompi+jo+hierottavalta+ei+tarvitse+öljyisillä+käsillä+avata+ja+sulkea+liivin+hakasia+ja+"valuttaa"+alushousun+kaulusta+alaspäin.+Itselläni+käyvistä+asiakkaista+arviolta+40%+haluaa+olla+nakuna.+Niinkin+ujoja+asiakkaita+löytyy+että+sanovat+ettei+edes+liivin+hakasia+avata+puhumattakaan+että+riisuisivat+pikkarit+pois.+Yleensä+paljon+hieronnassa+käyvät+ihmiset+ovat+nakuna+ja+satunnaiset+asiakkaat+ovat+ujompia.
Kyllä sitä vaan tämä eläkeläis vaari muisteloo kaiholla niitä aikoja kun toimin hierojana lähes kaksikymmentä vuotta. Oli mukava lähteä töihin kun tiesi että tänään on hierottavana ainakin yksi nuori nainen joka vielä maksaa siitä että hieron ja voin antaa silmän levätä hierottavassa ja vaikka vähän kurkata pyyhkeen alle!
Ei niitä kyllä nuorissa naisissa usein ollut sellaisia jotka olisivat riisuneet pikkarit hieronnassa mutta joskus kuitenkin, vanhemmissa naisissa ei sitten ollut niin estoista tuo hierojalla käynti.
SIKA! Toivottavasti en käynyt ikinä sinulla hierottavana.
Kyllähän sitä on 60-70 vuotiaita hierottu. Kaikenlaista kurjaa mummoa valittavaa yksinäistä.
Naurattaa nämä mummot jotka pitää itseään parempana savolaisena. Kehtaa haukkua muita mummoja.