Toi ns.tasa-arvoinen avioliittolaki veikkaan että se on voimassa yhden päivän ja sitten Putte valloittaa tämän maan. Ryhdyin huvin vuoksi Venäjä-trolliksi.
Ai meni läpi, mitä sitten?
10
117
Vastaukset
Veikkaan että olet paska veikkaaja.
- hheeehheee
Onko LJH:n palvoma mielikuvitusjumala tosiaan niin kykenemätön tekemään mitään että pitää oikein pyytää putleria apuun? :D
Kerrohan LJH... miten ihmisestä tulee noin vajaa? Koulut pitää jättää käymättä, se on selvä, entä muuta? :DJumala toisinaan käyttää henkilöitä tai toinen tapa on että otetaan suojelu pois, ja sit tapahtuu. Nebukadnessaria käytettiin aikanaan kun porukkaa piti laittaa ojennukseen.
- asdfgasdfasd
Ihan kuin tuo lahkolaisten Putin-fanitus nyt mitään uutta olisi. Mieshän on ollut teille uusi Messias jo vuosikausia.
- asdfasdfsdf
L.J.H kirjoitti:
Ette sitten tajunneet. Te 2 pölkkyä.
Tuo on kieltämättä usein ongelmana lukiessa lahkovarajeesusten höpinöitä. Vaikea niitä on tajuta.
asdfasdfsdf kirjoitti:
Tuo on kieltämättä usein ongelmana lukiessa lahkovarajeesusten höpinöitä. Vaikea niitä on tajuta.
Jotkut ehkä pitää jostain asiasta Venäjällä mutta se ei tarkoita että fanittaa itse Venäjää tai Puttea. Ryhdyin itse vähän aikaa sitten Venäjä-trolliksi huvin vuoksi, kiksien takia kun toi hesarin toimittaja Jessikka Aro on kiinnostunut niistä. Jotenkin huvittaa ajatus että joku seuraa tekstejäni ja siitä maksetaan oikein palkkaa.
- asdfasdfasdfsadf
L.J.H kirjoitti:
Jotkut ehkä pitää jostain asiasta Venäjällä mutta se ei tarkoita että fanittaa itse Venäjää tai Puttea. Ryhdyin itse vähän aikaa sitten Venäjä-trolliksi huvin vuoksi, kiksien takia kun toi hesarin toimittaja Jessikka Aro on kiinnostunut niistä. Jotenkin huvittaa ajatus että joku seuraa tekstejäni ja siitä maksetaan oikein palkkaa.
Kuvittelet taas itsestäsi ihan liikoja. Jos Aro jostain kumman syystä on yhteenkään sinun kirjoittamaasi tekstiin törmännyt, lienee hän ainoastaan hymähtänyt sen onnettomalle kieliopille ja unohtanut samantien.
Et pilaa mun iloa, senkin hyytelö.
- asdfgasdfgasfga
En haluakaan. Se on ihan hyvä että sinullakin on harrastuksia, olkoonkin sieltä typerämmästä päästä. Kaikkihan eivät voi olla ruudinkeksijöitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t485324Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo783223Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel233074HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1432921Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L342197Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi501755Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271676Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k911615Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N4181384Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2611338