4l r6 pickup 4x4 ilmastointi

käyttöharrastus

Minkähän yksinkertaisen koneen hommaisi? Vaatimus pick up rivikone r 6 pyttyä ilmastointi ja neliveto tarvittaessa.
varmatoiminen ei niinkään tykki vaan sitkeä manuaali tai automaatti?

7

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiva-Auto

      Koska kysymyksesi on merkkipalstalla, Vastaus on: Chevrolet K-sarjan truck. Vuosimallit 1973 - 1987 koska ilmastointilaite tuli C/K-sarjan kolmannen sukupolven yhteydessä ilmeisesti myös kuutoskoneiden optioksi. Eri asia on, löydätkö sellaista versiota.
      Neljännen sukupolven (1988 - 1998) kuutoskoneisten mallien optiona se ainakin on, mutta ne ovat V6-moottoreita. Rivikuutosella varustettuja neljännen sukupolven C/K-truckeja valmistettiin kyllä Argentiinassa, eli jos on kontakteja, niin sieltä voisi löytyä.

    • JenkkienTalopoikaisHisto

      Dinosauruksia ja historian havinaa, todella onnettomia laitteita.

      • Käyttöharrastus

        Juuri sitä mitä etsin.


    • tuhero

      Nissan navara olis nykyaikaisempi?

      • Käyttöharrastus

        Se ei ole se mitä etsin.


    • Käyttöharrastus

      Yllätys! Ompa vaikea rasti. Ei sen chevy tartte olla. Laitan sukulaiset asialle Trumpin maassa niin eiköhän löydy.

    • Kiva_Auto

      Ei se muiden merkkien kanssa ole sen helpompaa. Jos huolisit V6:n rivimoottorin sijaan, valinnanvaraa olisi vaikka kuinka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      72
      1160
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      78
      822
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      668
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      635
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      29
      608
    Aihe