Mitä sinulle jäi mieleen Nizzan terrori-iskusta?

Teuvo Hakkarainen ja rasismi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Teuvo saa sakot Nizzan terrori-iskusta.

Äänestä

Teukka saa kaikkien suvakkien vihat niskaansa Nizzan tapahtumien johdosta.
Voimia Teukalle.

Äänestä

Teukka sanoi sen mitä suurin osa suomalaisista ajattelee,ei toi suvakkien paskanjauhanta kovin kauas kanna.

Äänestä

Nizzan tappajakuski suuttui Teuvon aikaisemmista kirjoituksista ja halusi kostaa Suomen nuiville siellä missä sattui olemaan. Siis Teuvon syytä koko jupakka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RubenKiller kirjoitti:

Teuvo Hakkarainen ja rasismi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu