10 viimeisintä viestiä...

...palstoineen ja lukijamäärineen näkyy rekattujen nikkien julkisissa profiileissa kaikkiin muihin keskusteluihin kirjoitetuista viesteistä paitsi chat-keskusteluun. Miksiköhän?

11

981

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Judge

      Linkit asiattomiin sepustuksiin aiheuttavat traumoja rehdeille kirjoittajille. Lisäksi kiusaus saattaa kasvaa liian suureksi osallistua turhaan "kuka-kenenkin-kanssa-ja-mitä"-turinointiin.

      • ..sama ei sitten päde muihin palstoihin? Itselle vaan tuli mieleen, että onkohan tälle palstalle kirjoitetut jutut ja kommentit jotenkin luokiteltu merkityksettömämmiksi kuin muut.


      • Judge
        norMix kirjoitti:

        ..sama ei sitten päde muihin palstoihin? Itselle vaan tuli mieleen, että onkohan tälle palstalle kirjoitetut jutut ja kommentit jotenkin luokiteltu merkityksettömämmiksi kuin muut.

        "luokiteltu merkityksettömämmiksi kuin muut."
        Täältä noustaan vielä. Ensin palstahylkiöstä alempaan lokakastiin. Ja sieltä arvostetuksi asiamättöfoorumiksi. Jos vaan teillä vakkareilla kuntoa ja palstakestävyyttä piisaa. Saapi nähdä.


      • Judge kirjoitti:

        "luokiteltu merkityksettömämmiksi kuin muut."
        Täältä noustaan vielä. Ensin palstahylkiöstä alempaan lokakastiin. Ja sieltä arvostetuksi asiamättöfoorumiksi. Jos vaan teillä vakkareilla kuntoa ja palstakestävyyttä piisaa. Saapi nähdä.

        ...määritellään? Itse palstalla satunnaisesti vierailevana en oikein ainakaan itseäni vakkariksi miellä.


    • Hannana

      se on turhaa niitä sinne esille laittaa, kun ne kuitenkin tältä palstalta poistetaan.

      • Kuulostaa harvinaisen loogiselta selitykseltä!!!!


    • merliNella

      minäkin kerran taivastelin.
      Selitys on selvä, täältä poistutaan muita palstoja useammin...:D

      • ...poistutaan vai poistetaan :))


      • merliNella
        norMix kirjoitti:

        ...poistutaan vai poistetaan :))

        luonnollisesti...:DD


      • merliNella
        merliNella kirjoitti:

        luonnollisesti...:DD

        A.Doniskin häipyi..
        Tuplahenkselit sinkauttivat ties minne..:D


      • merliNella kirjoitti:

        luonnollisesti...:DD

        Poistun nukkumaan. Öitä :))


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      341
      1237
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      738
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      718
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      715
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      623
    6. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      59
      606
    7. 45
      604
    8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      571
    9. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      42
      526
    10. 51
      511
    Aihe