Juuri Nyt: Comey PERUI TAAS!!!

Clinton-tutkimukset jälleen lopetettu!

Soutaa...huopaa...soutaa...huopaa...
666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuli käsky jostain ylemmältä taholta. Paljonko Soros löi rahaa pöytään?

Äänestä

Laskelmoi että Clinton voittaa vaalit ja halusi pelastaa työpaikkansa. Teki omantunnonohitusleikkauksen eikä tutki Clinton Säätiön rikoksia ja muita laittomia tapauksia .

Äänestä

Obaman lausunnosta oli jo luettavissa, että neuvotteluita käydään.

Äänestä

Virkakoneisto Clintonin valinnan puolella.

Äänestä

Mitää maileja ei koskaan ollutkaan. Hajautukaa.

Äänestä

Clintonien säätiö sai rahaa samalta taholta joka rahoittaa myös ISISIÄ. Kyse on tietenkin Saudi-Arabiasta ja Qatarista. Julien Assange on vahvistanut nämä Wikileaksin paljastukset. Tämä on tärkein ja oleellisin tieto näistä paljastuksista. Clintonin säätiö on samassa sängyssä ISIS:n kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HGJJCV kirjoitti:

Clinton-tutkimukset jälleen lopetettu!

Soutaa...huopaa...soutaa...huopaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu