Olin ensin Trumpin kannattaja, mutta pakko todeta, että Hillary on koko Euroopalle turvallisempi valinta.
Kyllä, rouvan kaikesta hämäräpuuhastelusta huolimatta !
Kyllä, rouvan kaikesta hämäräpuuhastelusta huolimatta !
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hyvä että tulit kuitenkin järkiisi, tosin aivan viime tipassa.
Muista käydä pudottamassa se Hillaryä kannattava vaalilippusi uurnaan. Muuten tällä mielenmuutoksellasi ei ole mitään vaikutusta.
Yksikin ääni voi ratkaista tämän koko paskanheittokisan lopputuloksen. Sinun äänesi saattaa olla juuri se kasassa oleva, ratkaiseva ääni.
Maailman jatkon kannalta Trumph on paljon järkevämpi valinta,jos Hilary valitaan tulee WW3,ainoastaan Trumpin politiikka voi estää sen. Putin on moneen otteeseen todennut tämän.
Eli Trump parempi.
Jos Trump valitaan, Venäjä pääsee tekemää Krimit myös Suomeen.
Kannatat ydinsotaa. No, saamasi pitää.
Tehdä Krimit Suomeen?Jos Krim halusi Venäjän yhteyteen niin tarkoittaako tuo sitä että Suomikin haluaa liittyä Venäjään?Minulle se passaa kun katsoo noita kolmea idioottia,SSS-miehiä.
Muuta sinä ryssänluokse Venäjälle. Mene jo!
Nyt vain kotimaan toimittajafeministit odottavat vesikielellä kuka saa ensin uutisoida että: MAAILMAN MAHTAVIN ja EUROOPAN MAHTAVIN kohtaavat!!! Siitä syntyy MEGA-ILLU!!!
Sillä ei ole mitään väliä, että kenen kannattaja sinä olet.
Hillary on turvallisempi pelkästään Euroopan poliitikoille ja eliitille. Hillary takaa että he pystyvät jatkamaan Euroopan kansojen ryöstämistä vähän enemmän j avähän pidempään.
Joko kävit äänestämässä?