http://www.iltalehti.fi/kuninkaalliset/20161108200024648_kg.shtml
Harry ei tajua, että huora kusee häntä silmään minkä ehtii.
Onko Harry vaatinut huoralta papereita, ettei sairasta mitää seksitautia ?
Diana oli neitsyt mennessään avioliittoon. Luulisi että hänen poikansa vaatisivat samaa omilta naisiltaan.
Harry on etsinyt seurustelukumppania aivan väärästä paikasta. Seurakunta Briteissäkin on sellainen paikka jossa Prinssin arvolle sopiva morsian on löydettävissä
Harry ei tajua, että huora kusee häntä silmään minkä ehtii.
Onko Harry vaatinut huoralta papereita, ettei sairasta mitää seksitautia ?
Diana oli neitsyt mennessään avioliittoon. Luulisi että hänen poikansa vaatisivat samaa omilta naisiltaan.
Harry on etsinyt seurustelukumppania aivan väärästä paikasta. Seurakunta Briteissäkin on sellainen paikka jossa Prinssin arvolle sopiva morsian on löydettävissä
Vastaukset 37
Vanhimmat
Meghan Marklesta on monta videoita youtubessa.
"meghan markle barbeque video"
Ei oo mikään erityisen kaunis eukko.
Kardashian ajaa täysin saman asian kuin nykytilanne, sen verran pitäisi olla järkeä suhlaseksi pyrkivälläkin, että tajuaa mistä maailman paras filmitähtituotanto on peräisin.
Tulisi Suomeen ja Ruotsiin, mutta myös Venäjälle voisi mennä katsomaan naisia. Opiskelu ei tekisi miehelle vaikka 4 -5 seuraavaksi vuodeksi ollenkaan pahaa.
Suomen naiset ei kelpaa kuin matuille, senverran rumia ja pahaluonteisia, mutta venäjältä......
venäläiset osaa olla herttaisia muutaman vuoden eli näyttelevät miehen mieliksi mutta lopulta ottavat hatkat , vievät lapset mukanaan Venäjälle ja elatusmaksu perään tietysti
Siomen lain ja hinnaston mukaan , ei venäläinen koskaan muutu suomalaiseksi vaan pysyy
aina venäläisenä , myös uusi miss Suomi kertoo viihtyvänsä paremmin Venäjällä kuin
Suomessa , Venäjällä toimii koulu jossa opetetaan miten miestä viehätetään ja vedätetään ,
menkööt Suomi kollit sitten sinne avioitumsan ja tulee vuosien päästä itkemään miten
taas kusetettiin , omaisuus meni ja vielä elatusmaksut päälle , siis vaimokin pitää vielä
täältä käsin elättää
CIA vakoilee, joku kysyi miksi. Kysytään lisää, miksi jotain tapahtuu?
Bilderberg, vapaamuurarit, siionistit. Yksi maailmanlaajuinen valtonta.
https://fi.wikipedia.org/wiki/IAO
Sitä ihmettelen, että tunkeeko tämä em. sakki yhdysvaltalaisia tähtiä Brexitin aikana Britannian kuninkaallisten sekaan? Yrittävätkö kansallisvaltioden hävitystä tätä kautta? Tuo vanha prinssi ei ehkä kuule ja nauraa kaikkiin puheisiin, hän ei itse välttämättä tiedä, että ei kuule kaikkea, yrittää olla kiva ja antaa positiivisen kuvan.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4295374/Tom-Cruise-Prince-Philip-meet-Buckingham-Palace.html
Tässä oli hauskaa lukea kommentteja, koska jenkkinäyttelijää viitekehyksineen verrataan vähän kuin kommunisteihin, kulttuurimarksismia USA:n demareilta. Hillary Clintonia klaanin kulttuurimarksisti. Hotelli on käsittämätön.
http://www.express.co.uk/news/royal/774914/Prince-Harry-Meghan-Markle-Caribbean-wedding
Tyttöystävän äiti on ehta neek. Saas nähdä tuleeko kikkarapää nyt kuinkaalliseen sukuun. Charlesin nenällä luonnollisesti.
Torontossa äitinsä kanssa.
http://www.tmz.com/2016/12/27/meghan-markle-mom-yoga-photos/
Tuo+näyttelijä+on+kummallinen+tapaus,+koska+ei+luovuta.+Kai+sitä+romanttisesti+rakastuu,+kun+on+olosuhteet+sopivat?+Kuitenkin+tästä+pitäisi+muistaa,+että+hän+esiintyy+kymmenillä+youtube-videoilla,+eli+on+tosi+hyvä+treeni+esiintymiseen,+pokka+pitää.+Näyttelijän+pitää+pysyä+naama+peruslukemilla,+vaikka+vastanäyttelijän+rooli+olisi+Uuno+Turhapuro.
Hän+on+myyntihenkinen,+oma+stailaaja,+kävin+stailaajan+sivuilla,+jolla+on+tosiaan+tyyliä,+eli+näyttelijä+trimmataan+kuvauksiin+viimeisen+päälle,+kun+taas+joku+Cressida+Bonas+oli+täysin+kokematon+ja+vähän+maalaismainen,+vaikka+hänellä+on+suku+Spencereiden+suunnasta,+joka+taas+on+Churchillin+sukutaustaa+myös.+Olen+verrannut+naisehdokkaiden+taustoja,+siitä+ymmärtää,+ettei+näillä+ole+esiintymisvarmuutta,+eikä+niitä+trimmata+joka+sentiltä+valokuvauksiin,+joissa+kaikki+viat+poistetaan,+mm.+vaate+pannaan+istumaan+vaikka+nuppineiloilla,+kengät+sen+mukaan,+mikä+sopii+parhaiten+kuvaan.+Hiukset+on+selvästi+värjätty+mustemmiksi,+näyttelijästä+on+tehty+"mallinnus+"Willice+Simpsonista.+Andrewin+tytötkin+ovat+liian+maalaismaisen+ujoja,+jotain+koulutusta+niillä+pitäisi+olla+ja+stailausta.+
Tämä+on+Marklen+kaveri+,+ehkä+stailaaja+ja+hänestä+joku+arvioi,+että+oli+matkustant+Marklen+kanssa+Meksikoon+ja+sieltä+häihin+Jamaikalle,+epäili+jäiko+tuohon+majapaikkaan,+ajatteli,+että+naiset+palasivat+ominen+kustannuksineen,+kun+Kanadasta+ei+kulje+liikennelentoja+Jamaicalle,+oli+kyseessä+yhteismatka+ja+valokuvauksia.
https://www.instagram.com/jessicamulroney/
https://www.instagram.com/p/BRL9bO-DSfh/?taken-by=jessicamulroney
http://www.fajomagazine.com/exclusives/jessica-and-ben-mulroney
https://twitter.com/jessicamulroney
Seurataan+tuleeko+koko+ajan+joku+tähti,+joka+alkaa+järjestää+vanhojenkin+kuninkaallisten+kanssa+muka+hyväntekeväisyyttä.+Nyt+oli+kansainvälinen+naistenpäivä,+8.3.2017,+jonka+USA:n+H.Clinton+on+ominut+omaan+mainosbrändiinsä.+Kehottaa+taas+pysymään+vastustajana+Trumpin+presidenttiyttä+vastaan+tässä+teemassa.+
Prinssi+Harry,+joka+on+ehkä+liian+vähän+teoreettisesti+koulutettu+nykyaikaan,+vaatimustaso+laskee,+kun+itsekään+ei+ole+maisteri+tms.,+häpeää+itseään.+Keskustelujen+kommenteissa+on+Henryn+ja+Essexin+tyypin+kommentteja,+joissa+on+tuota+sävyä.+Näyttää+siltä,+että+aina+vetoaa,+kuinka+Harrystä+ei+voi+tulla+koskaan+kuningas.+
Tuo+väite+on+huonosti+perusteltu,+moni+26.+kruununperimysjärjestyksessäkin+on+paljon+enemmän+mielissään+tuosta+sijainnista+kuin+tämä+tulevan+kuninkaan+poika.+Hän+on+sentään+viidentenä,+joka+on+hyvä+ja+potentiaalisen+kunkun+sijainti.+Noissa+keskusteluissa,+joku+sanoi,+että+eihän+tuossa+tarvitse+tapahtua+muuta+kuin+Williamin+perheen+lentokone+tippuu+ja+Harrystä+tulee+kunkku.+Kuninkaallisilla+pitäisi+olla+tuossa+tapauksessa+maisterin+koulutus,+alkaisi+maistua+arvoasema,+koska+työllä+vastaavan+saavuttaminen+on+ankarien+ponnistusten+takana.+
https://fi.wikipedia.org/wiki/Harry_(Yhdistyneen_kuningaskunnan_prinssi)
Ei+sitä+kukaan+osaa+vanhempien+hyvää+yhteiskunnallista+asemaa+pitää+arvossa,+jos+ei+ole+koskaan+nähnyt,+miten+tyhjästä+aloitti.+Ja+tuossa+lienee+kyse+enemmän+tästä.+Keskusteluissa+joku+sanoi,+että+yhdysvaltalaisnäyttelijä+näyttää+(resemblance+of+somebody)+Paula+Battonilta+tai+Pippa+Midletonilta.+Tein+hakuja+kuka+muistuttaa+Chelsy+Davya,+Chressida+Bonasta++ja+löysin+aivan+mahtavia+naisia,+verrattuna+Hillary+Clintonia+tukevaan+kulttuurimarksistiin.+Hauskaa,+että+tätä+"yhteiskunnallisten+arvojen+sekoittamista+tähän+tapaan+tunkemalla+johonkin+kuuluisaan+pesueeseen,+jolla+on+koko+maapallolla+tunnettavuus+on+jotenkinniin+hirveän+absurdi,+eikö+vähempi+riitä+tälle+tapaukselle.+
Tukkaa+on+tummennettu+muistuttaa+Wallice+Simpsonia,+sen+stailaaja+ehkä+vaistomaisesti+pukee+kuin+elokuvaroolia+näyttelijälle,+teema+on+tuo.+
Tässä+hiukset+ovat+ruskeat,+muistuttaa+Jennifer+Lopezia.
http://www.usmagazine.com/celebrity-news/news/meghan-markle-husband-trevor-engelson-quietly-separated-in-august-2013269
Haku:"Meghan+Markle"
https://duckduckgo.com/?q=meghan+Markle&t=ffsb&iax=1&ia=images
https://duckduckgo.com/?q=meghan+Markle+resemblance+o
https://duckduckgo.com/?q=meghan+Markle+hair+on+the+other+side+of+the+head&t=ffsb&iax=1&ia=images&iai=https:%2
Ei Wiliam lennä samalla lentokoneella poikansa kanssa enää
Luulisi prisnssin tasokkaampaa nuorempaa löytävän.
No, ihan varmasti, jos olisi vaikka nyt eurooppalaisessa opiskelijavaihdossa. Noissa monissa saksankielisissä maissa ja pohjoismaissa, Norjassa, Tanskassa, Ruotsissa ja jopa vähän sosialisisen maan eli Suomen tytöissä on myös tasoa.
Joku voisi tuota ohjailla eri suuntaan, kansainväliseen koulutukseen ja opiskelijavaihtoon jollain lyhyemmällä tutkinnolla.
Erasmus
http://www.cimo.fi/oppilaitoksille?subject=853&applicant=754
http://www.erasmusprogramme.com/
https://en.wikipedia.org/wiki/Erasmus_Programme
Jos opiskelu ei kiinnosta, hänen pitäisi ihan ammattimaisesti opiskella media- ja mainosalan asioita, niistä voi suorittaa tutkinnon (lyhyen) verkossa. Briteillä on hyviä kursseja ja mm. tanskalaiset ovat ihastuneet Erasmus-vaihtoon.
Katsokaa tästä vidio hotellista. Se on 20 hengen kartano, jossa on täydellinen sisustustus ja erittäin täydellinen trooppinen piha-alue puutarhoineen, uima-altaineen. Tropiikissahan ei ole muualla kauniita puutarhoja kuin hotelleissa. Lähinnä slummia ja katua, heinää, hiekkaa, kuivahtanutta metsää ja puutonta.
http://www.express.co.uk/news/royal/774914/Prince-Harry-Meghan-Markle-Caribbean-wedding
Luuletkos Harryn olevan neitsyt ))
Eihän nuo kuninkaalliset ole muita kummempia, röyhkeydellä ja rikoksilla päässeet asemaansa, tyhmä kansa palvoo ja kustantaa älyttömän elintason kaikille jälkeläisillekin.
Kunhan eivät tee triviaalivirheitä, mutta ongelma taitaa olla myös se, että Britanniassa niitä aatelisia on tosi paljon. Pohjakoulutus auttaisi, silloin arvostaa ilmaiseksi syntymässä saatua asemaa. Jos taas joku alkaa kapinoida tai ei olekaan kuninkaan lapsi, sitten sallitaisiin suoraan helpolla tittelin ja etujen menetys. Saa tehdä tavallaan, mutta ei kuulu enää sen jälkeen valtion kustannuseriin.
Monarkia nostaa nykyajan valtioissakin tasoa, se tuo sijoittajia, käytännössä se usein tarkoittaa jatkuvuutta. Siis valuuttapuolellakin jatkuvuutta.
Televisiossa oli reilu vuosi sitten sarja, Valkoinen kuningatar (Elisabeth Woodville). joka oli tavan talliainen. Siitä kävi ilmi, että kuningas Edward sai myöhemmin liiton ikääntyessä aivan mielettömästi naisia. Se teki kuninkaasta varkaan, joka käytti aina tilaisuutta hyväkseen. Senkun otti hovin ruokintaan ja vaatehuoltoon kenet tahansa.
Kyllä se toimii tänä nykyaikanakin vielä jollain tasolla, mm. julkisuus. Firmat sponsoroi tilaisuuksia jotain kautta, joissa esiintyy ja korruptio tai se pitäisi olla mainostus- ja pr-palkkion nimellä näillä ihmisillä.
http://www.radiotimes.com/news/2013-06-16/philippa-gregory-tells-the-true-story-behind-the-white-queen
http://areena.yle.fi/1-2188375
http://yle.fi/vintti/yle.fi/tv1/juttuarkisto/tasta-puhutaan/valkoinen-kuningatar.html
Noissa Dailt Mailin keskusteluissa kerrottiin, että kuninkaallisten tunnusmerkkejä käytetään edelleen brändeissä ja tuotemainonnassa. Siis homma on mainostamista ja pr-työtä, enkä tavallaan pidä joidenkin jälkeläisten kustantamista liian pahana, se olisi kova brändäys vaikka ex-itä-blokin maalle, että pääsisi samaan luotettavuus arvoon. Niillä on mainospuolella laskettu jotain indekseksejä tai lukuja, sijoitettu raha on edullisempaa (lainan korkokin voisi muuttua ?), jos on tunnettu perusta.
Prinssi Charles on keksi mainoksissa, mm. Bisquets of Prince Charles, Kate Middleton on paperinukke tai värityskirjan tätinä "Color with Kate"-värityskirjat, Camilla on hillon yhteydessä, Cornavallin herttuatar ja ilmeisesti Wessexin kreivitäs Sophie on kulkenut mm. Rolce Roycen sponssaamissa tilaisuuksissa.
Style of Sophie, Countess of Wessex
http://www.newmyroyals.com/p/style-of-sophie-countess-of-wessex.html
Tuotahan olisi ihan helppo näille jälkikasvuille ammatillistaa. Siitä saisi niille perustelun tuohon ylläpitoonkin.
Joku ymmärtää koulutuksellaan käyttää tätä hyväksi. Harryn nuoruusvuosien tyttöystävä, Chelsy Davy on perustanut nyt Loistoluokan matkailufirman. Paljonko Meghan Marklen filmiuran arvo on noussut tämän vuoksi? Hänet tuntevat nyt intialaiset ja afrikkalaiset teinitkin ja sen jälkeen vaan tuotteita kehiin.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4295740/Prince-Harry-s-ex-Chelsy-sets-luxury-holiday-company.html
Menin tuon tekstini jälkeen Taloussanomiin ja siellä oli tällainen uutinen. Ehkä nyt suomalaisnaiset (korkeakouluetut tai viksut ja kauniit) voisitte panostaa myös kauneuteen osaamisen rinnalla. Stailaamista ja ammattimaista tyyliä voisi joku tarjoita koulutuksessa, kannattaa toimia, kun näyttää niin kovin ihmesekoilulta jotkut asiat.
Turkuun nousee Rolls-Roycen tutkimuskeskus – ”Lisää välittömästi työllisyyttä”
http://www.is.fi/taloussanomat/art-2000005119670.html
"Monikansallinen teollisuuskonserni Rolls-Royce perustaa Turkuun kauko-ohjattavien ja autonomisten alusten ja tekoälyn tutkimuskeskuksen, jonka on määrä aloittaa toiminta jo tänä vuonna.
– Suomi on saanut meriklusterin imussa hienon investointiuutisen, joka lisää välittömästi osaamisperusteista työllisyyttä koko meriklusteriin kuuluvassa laajassa arvoketjussa ympäri Suomea, elinkeinoministeri Mika Lintilä (kesk) kertoi tiedotteessa."
Prinssi Charles on pannut rahaakin likoon luonnomukaiseen viljelyyn tms.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3587406/Prince-Charles-uses-homeopathy-animals-organic-farms-reduce-reliance-antibiotics.html
Cornwallin herttuakunnan maatila
Duchy Home Farm
http://duchyofcornwall.org/home-farm.html
Homeopatia ja energiahoito (henkiparannus) on Englannin kuninkaallisillakin käytössä. Siksikös ne elävätkin niin pitkään?
Pitäisköhän meidän psykiatri Lauermanin puuttua kuninkaallisten luomu, homeopatia ja henkiparannus ongelmaan?
Harry on traumatisoitunut koska äitinsä kuoli traagisessa auto-onnettomuudessa Pariisissa kun Harry oli vasta 12v. Hän etsii äitihahmoa itselleen mutta törmää bilehilenaisiin.
S-ryhmän mainoksessa pistetään Callea halvalla, vetää kalsarikännit ja siivoilee salaa.
Ihme ettei Harry ole löytänyt armeijassa ollessaan sopivaa naissotilasta itselleen.
Vaikuttiko se, että hän oli laivastossa? Hänellä oli kai helikopterikuljetuksiin sopiva koulutus(?), rämäpäinen käytös teki sen, että otettiin pois.
Nämä vaiheet kai kertovat siitä äidittömänä , surevana, irrallisena kasvamisesta?
Ei naissotilaista ole vaimoksi
Amerikkalainen, liberaali kulttuurimarksismi voitti. Oliko tämä Clintonin tai Soroksen sponsoroima hanke?
Prinssi Harry on pariutumiassa Suits-tähden kanssa ja tähdellä on viimeinen
kausi ko. sarjassa.
www.youtube.com
Haku: "sexy meghan markle" ja "prince harry meghan markle jamaica"
Tuolla haulla tulee esiin parin lempeitä kuvia Jamaican häävierailun aikoihin.
https://www.youtube.com/watch?v=i8QGFHd59M8&list=PLp1hW5w4fofNg3OFfepD6dxNEnINvcAqb
https://www.youtube.com/watch?v=AJtBBhMygkg
https://www.youtube.com/watch?v=TI-pjetHT0U
https://www.youtube.com/watch?v=7Wc2NkttUBs
Tässä oli juttu, jossa kommentoitiin, että pariskunta avioituu, kun kuningatar on poissa
nimittäin avioituminen ei taidakaan onnistua.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4453342/The-roles-Meghan-Markle-forget.html
Veikkaan, että tulevaisuudessa näin liikkuva, terve ja kunnianhimoinen sekä yritteliäs luonne
alkaa tavoitella myös Britannian kruunuan nykyiseltä ehdokkaalta. Jo nyt hänen fanit puhuvat keskusteluissa, että naisesta tulee kuningatar ja kaikkea mahdollista.
Pippa Middletonin häät pidetään 20.5.2017 ja aluksi vaikutti siltä, että kyseinen Middletonia tuntematon nainen tulisi kuitenkin niihin häihin. Kirkkoon voi mennä muutkin, kuten Suomessa.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4454868/Pippa-Middleton-visits-wedding-church-Berkshire.html
Meghan Markle on laittanut julistekuvan instagram-tililleen silloin, kun oli Brexit-kansanäänestys. Siinä lukee selvästi lause, joka kertoo, että kantaja on "anti-Brexit"-kannattaja.
http://www.express.co.uk/life-style/life/797340/meghan-markle-brexit?utm_source=traffic.outbrain&utm_medium=traffic.outbrain&utm_term=traffic.outbrain&utm_content=traffic.outbrain&utm_campaign=traffic.outbrain
Mitä sanoo brittiväki siitä? H. Clinton kävi kommentoimassa artikkeleita Daily Mailissä. Olen jo aluksi kysellyt täällä, onko Soroksen tai Clinton-säätiön sponsoroima filmitähti. Joku vihjasi, että Harrylla voi olla feikki-tyttökavereita, viitaten, Las Vegasin poreallas-uutiseen. Nyt löytyi kuitenkin youtubesta intiimejä kuvia tyttöystävän kanssa pelehtiisestä Jamaican lomamajoituksessa.
Alan uskoa, että tämä Suits-näyttelijä on ensi alkuun taktisesti satutettu yhtä aikaa hyväntekeväisyys-tilaisuuteen ja siitä saa vaikka tämä ystävänsä PR-toimisto kulttuurimarksistien, Soroksen tms. palkkion.
Kuninkaallinen perhe tai nuoriso on vasemmistoon kallellaan ja kannatti EU:hun jäämistä. Joskust vaikuttaa, etteivät ole tässä reaalimaailmassa samalla ajantasalla, tiedä sitten, mutta jos itse Harry kommentoi, vaikka siten, että: "on korkea aika ottaa afro-perimään Windor-sukuun", niin ei ole ainakaan Brexitin kannattaja.
Suomen tv:ssa menee hyvin tehty BBC-sarja.
Victoria (Viktoriaaninen aika ja Albert halli)
http://areena.yle.fi/1-3381323
Victoriaa näyttelee Jenna Coleman.
Tehkää haku:
"rhinoplasty (a nose job)"
http://www.gossipcop.com/meghan-markle-plastic-surgery-nose-job/
https://www.celebsurgeries.com/meghan-markle-plastic-surgery-before-after/
Näyttelijöillä näyttää olevan paljon kauneuskirurgisia toimia elämässä.
Katen ja Williamin nakukuva-jupakasta tuli mieleen, että Suomi24 voisi joissain vaiheessa laittaa keinoälyllä sensuurin ja poiston seuraaville sanoille: "Prinssi Harry" ja "Meghan Markle".
Jälkimmäisestä on tulossa Britanniaan kuninkaallinen, jonka jälkeen itsetunto kohahtaa pilviin. Hän ei jätä kiveäkään kääntämättä muutenkaan.
Meghaniahan on polkenut joka toinen täältä. Minäkin.
Reiden kautta kuninkaalliseksi
Hyvin edullinen tapa naiselle. Jos avioliitto joskus hajoaa, niin nainen ei jää puillepaljaille. Kuninkaallinen elintaso säilyy eron jälkeenkin, varsinkin kun on saanut kuninkaallisen perillisen!
Eikös tämä Meghan hankkiutunut raskaaksi hyvissä ajoin ennen häitä? Kyllä nainen on osannut pelinsä pelata!
maailman "kuninkaalliset" on älykääpiöitä. täysin loisväkeä.
Aika surkeaa kun prinssienkin pitää nykyään tyytyä yli-ikäiseen käytettyyn tavaraan
Jaa-a, kuinkahan kauan vauraaseen huolettomuuteen tottunut prinssi Harry lopulta "pystyy" elämään ilman hovin maksamaa luksuselämää?Toki siihen on kuulunut myös velvoite edustaa.
Nyt voimakas vaimo vie ja ohjailee, mutta milläs muulla tämä pari eläisi kuin pääomalla, jonka hovi on jo maksanut ja kyllähän miehellä muutakin omaisuutta on, ei kai Harry nyt tyhjätaskuna uskalla heittäytyä tyhjän päälle perheineen.
Pariskunta ei jaksa edustaa. No, katsotaan miten sujuu...