Trump häviämässä vaalit

Sekopää trump hourii vaalivilpistä
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Malta mieles. Ei Ylen parjauskampanjaa voi älykäs uskoa. Katotaan ny aamuun kuka sieltä tulee. Suomelle yhdentekevä. Matut jo tuhonneet maamme. Eli väliäkös asialla enää. Kaik on jo mänt kun matut saavat kenenkään puuttumatta asiaan paskoa vapaasti päällemme.

Äänestä

Sulle tärkeäkin asia? Miten käy elämäsi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ertyuiklö kirjoitti:

Sekopää trump hourii vaalivilpistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu