Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

-Lumiukko karjuu!

Trump voittamassa Floridan ja kertoimet ovat tällä hetkellä 1.90 - 1.90 et sillei hei! Puoli tuntia sitten sai livestäkin vielä viitosen kertoimen.
1263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Laine mättänyt jo kauden toisen hattutemppunsa hei!

Äänestä

Valitsijamiehet tällä hetkellä 140-97 Trumpin hyväksi. Kumpi ehtii ensin 270, voittaa vaalit. Kyllähän tuo tulee tasoittumaan, mutta Trump saattaa voittaa.

Äänestä

Trumpin kerroin noin 1.20 livessä. Kiitos Trump jumalaisesta jättipostista hei!

Äänestä

Tärkeä+vaa'ankieli+Ohio+on+Trumpin.+Floridan+viimeisessä+2%+äänissä+kestää.+Ei+kai+taas+fiksailla?

Äänestä

Piti+tarkistaa+just+oma+Trump-veto+Bet365:ssä.+Tällä+hetkellä+sais+cashoutilla+panoksen+nelinkertaisena+takas+ja+veto+on+siis+kertoimella+viisi.+Viis+tuntia+sitten+cashout+oli+vain+noin+70%+panoksesta.+Tiesin+että+Trump+vie+koko+paskan+mutta+media+yritti+kusettaa+viimiseen+asti.+Nyt+saa+huutaa+GO+TRUMP,+GO+LAINE!

Äänestä

No prkl kirjottamisen aikana cashout tippu 3,5x panos!

Äänestä

Trump+vienee+Floridan+ja+Hillary+Pennsylvanian,+joten+aika+kusiselta+näyttää+Hillaryn+suhteen,+ellei+hän+pysty+nousemaan+Michiganissa+tai+Arizonassa+Trumpin+ohi.+Kyöstin+bärstuntuma-arvio+on+tällä+hetkellä,+että+Trump+tulee+viemään+voiton+noin+60%+varmuudella.

Äänestä

Clintonin kerroin just nous 13:sta 23:een.

Äänestä

Siellä lepää! Nyt saa huutaa! Kyllä Trump osaa! Stadin kundilta lähti jo kutsu Trumpille saapua vierailulle kundin huvilalle chevicheä syömään ja mallimisujen kanssa saunomaan et sillei hei!

Äänestä
  • Pian Pennsylvania varmistuu Trumpille ja se varmistaa Trumpin voiton - Arizona on varma Trumpille. Jos Arizona jollain ihmeella sattuisi Clintonille kääntymään, niin Trumpille riittäisi Wisconsinin tahi Michiganin voittaminen, ja kumpaakin Trump johtaa usealla prosenttiyksiköllä. -Lumiukko huutaa!

    Äänestä

Itse en huuda kun mulla on sijoituksia pörssiosakkeissa.

Äänestä
  • Tulee aluksi pieni dippi, kun vähä maistellaan muutosta, mutta tulevat normalisoitumaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lumiukko- kirjoitti:

Trump voittamassa Floridan ja kertoimet ovat tällä hetkellä 1.90 - 1.90 et sillei hei! Puoli tuntia sitten sai livestäkin vielä viitosen kertoimen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu