MULTITALENTTI MARTIINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NYT NÄYTTELIJÄNÄKIN VIRTUOOSIMAINEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Martina-Aitolehti-Salkkareihin-nain-han-suoriutuu-nayttelijana-katso/1116139
32236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Ihan huikeeeeeeeeeta! Tuo monotoninen kolho ääni on niin öööööööö kolho 😂😂😂

Äänestä
  • "Ei tää oo rahasta kiinni!"

    "Alapäällä ajattelevat on niitä kaikista helpoimpia!"

    Äänestä

Kortekolhous on kv-tyyliä.

Äänestä
  • Kyllä on Martinalla monta "rautaa tulessa". Hienoa, häntä pyydetään mukaan vaikka mihin.

    Äänestä

  • suosittumimmi kirjoitti:

    Kyllä on Martinalla monta "rautaa tulessa". Hienoa, häntä pyydetään mukaan vaikka mihin.

    Kukaan muu ei käytä tuota ällöttävää mimmi-sanaa kuin Anne ja Martti.

    Äänestä

  • Itsekehu kirjoitti:

    Kukaan muu ei käytä tuota ällöttävää mimmi-sanaa kuin Anne ja Martti.

    Nyt olet väärässä väittäessäsi mimmi sanan käytöstä. Minäkin käytän sitä Martinasta. HEH,HEH

    Äänestä

  • mukatiedät kirjoitti:

    Nyt olet väärässä väittäessäsi mimmi sanan käytöstä. Minäkin käytän sitä Martinasta. HEH,HEH

    Siis sinä ja ne kaksi muuta mimmiä. Tämän todellakin ymmärrän 😉

    Äänestä

Eivät saaneet ketään tuohon. Pakko oli ottaa Martina

Äänestä
  • Väärä luulo, olisi ollut monta muutakin ehdolla, mutta Mara oli sopivin.

    Äänestä

  • Tai saivat mukaan halvimmalla.

    Äänestä

  • KöyhäSarja kirjoitti:

    Tai saivat mukaan halvimmalla.

    Hyvä liksa salkkareiden näyttelijöillä on ja Martina on kallis palkattava.

    Äänestä

  • suosittumimmi kirjoitti:

    Väärä luulo, olisi ollut monta muutakin ehdolla, mutta Mara oli sopivin.

    Joo, etsivät karskia miestä murhaajan rooliin.

    Äänestä

Martina edustaa tyylikkäänä Clarion Hotel Helsingin avajaisissa Stefanin kanssa.

http://www.iltalehti.fi/viihde/20161110200026088_vi.shtml

"Kahden lapsen vanhemmille yhteiset illat ulkona juhlimassa ovat harvinaista herkkua", toteaa Martina. Joulun pariskunta viettää Levillä, ja sitä ennen edessä on mahdollisesti reissu ulkomaille ...

Äänestä
  • Tyylikkäänä? No, jos noin vahvasti pornahtava mekko on jonkun mielestä tyylikäs, niin olkoon sitten.

    Mielestäni mekko teki Martista entistäkin rahvaanomaisemman oloisen.

    Äänestä

  • Upean näköinen nainen.

    Äänestä

  • No ehkä ei sopivin asu pressanlinnan juhliin mutta kyseiseen gaalaan kyllä kuuminta hottia. Tuossa mekossa Martina on kyllä kympin nainen ja hehkuu seksikkyyttä ... Marko sanois nami nami

    Äänestä

  • Kakola-tyyliset linnatatskat korostavat Martinan tyylikkyyttä.

    Äänestä

  • elääunelmaansa kirjoitti:

    Upean näköinen nainen.

    Halpa valkoroskalunttu, yh:n vääntämä lähiöpaska joka esittää asiantuntijaa vaikkei osaa edes auttavasti kirjoittaa.

    Äänestä

  • Levin vessassa varmaan juhlistavat Isabelka-elaripullan alullePANEMISTA.

    Äänestä

  • Kuinka niin "mahdollinen reissu ulkomaille"? Eikö perheen Epsanjan reissu ollut muka varma nakki ja Dubaihin Martina tahtoi piipahtaa vielä tämän vuoden puolella? Ha ha ha! Yhteiset illat ovat varmaan harvinaisia!

    Äänestä

  • marttahehkuu kirjoitti:

    No ehkä ei sopivin asu pressanlinnan juhliin mutta kyseiseen gaalaan kyllä kuuminta hottia. Tuossa mekossa Martina on kyllä kympin nainen ja hehkuu seksikkyyttä ... Marko sanois nami nami

    "Marko sanois nami nami"

    Marko varmaan sanoisi, muttei Marco, sattuneesta syystä.

    Äänestä

  • Eihän Stefan ole kahden lapsen vanhempi.

    Äänestä

  • Kaunis pukuhan tuo on. No ehkä vähän liian paljastava. Pitkää miinusta tulee siitä, että mitä härkelettä sillä on iltapuvun kanssa kello ranteessa? Ei se vaikuta korukelloltakaan, vaan on iso rannekello ja lisäksi teräksen väri sotii ainakin mun silmissä kokonaisuutta vastaan.

    Äänestä

  • railisuominen kirjoitti:

    Kaunis pukuhan tuo on. No ehkä vähän liian paljastava. Pitkää miinusta tulee siitä, että mitä härkelettä sillä on iltapuvun kanssa kello ranteessa? Ei se vaikuta korukelloltakaan, vaan on iso rannekello ja lisäksi teräksen väri sotii ainakin mun silmissä kokonaisuutta vastaan.

    Ei ole kello vaan aktiivisuusranneke. Kaikilla kovaa treenavilla on sellainen.

    Äänestä

  • eiolekello kirjoitti:

    Ei ole kello vaan aktiivisuusranneke. Kaikilla kovaa treenavilla on sellainen.

    Ai, että sellainen vekotin. No sitä suuremmalla syyllä se olisi pitänyt jättää kotiin.

    Äänestä

helppo duuni. ei tarvii näytellä, kun esittää itseään.

Äänestä
  • Martina on yhtä luonteva kuin puu-ukko.

    Äänestä

Valitettavasti Martina näyttää juhlapuvuissaan yleensä halvalta eli salarakas-nakumallilta, koska ei malta olla esittelemättä rumia tatuointejaan.

Äänestä

Idiootti panee tuollaiset rytkyt päälleen johonkin hotellin avajaisiin?

Äänestä
  • Maralla on varma tyylitaju. Hän näyttää aina halvalta vosulta.

    Äänestä

Hotellin avajaisissa viesti että täälä on tarjolla vaikka mitä ,ja pupu mukana eivät pääse yhdessä,mitä sontaa se jauhaa pupu käy yksin poikien kanssa kun koti elämä ei kiiinosta .

Äänestä
  • Yök, koko eukko, ei muuta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KARPAASIiiiiii kirjoitti:

NYT NÄYTTELIJÄNÄKIN VIRTUOOSIMAINEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Martina-Aitolehti-Salkkareihin-nain-han-suoriutuu-nayttelijana-katso/1116139

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu