lohjan motonet

just.passaa.mainiosti

Saisikohan asiakas apua ostamisiin kun siellä on niin paljon myyjiä niin nopeita päätöksien tekoon. Mitä ne muut myyjät tekee kun seisoo asiakkaiden edessä ja takana on niin nopeita varsinkin se rimputtaja mikä menee ja tulee. Kassat henkilöt ovat hyviä eli siirtää kassasta varaosa tiskiin niin tulisikin jotain muutakin ,kun juuri se mitä tarvitsee. Varaosa tiskin myyjät antavat väärän osan eli pistää pakettiin asiakas ei ole vielä nähnyt oliko samanlaiset kun se mikä on autossa.joutuu maksamaan ensin kun näkee oliko vai ei!!!!!!.

3

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täh.täh

      Onko se rimpuileva varttuisi. onkos se vartiointi vartiksi silmät auki vai kiinni menisi ulos kun on niin punainen

      • Vakioasiakas

        Oudon sisältöinen kirjoitus ja vaikea uskoa todeksi. Lähistöllä asuvana olen viimeaikoina asioinut melko tiheään ( jopa 1-2 kertaa viikossa) ja aina olen saanut hyvää palvelua. Infotiskiltä vuoron jonotettuani neuvovat mistä tämän käyntikerran tuotteen löytää ja irtomuttereitten punnitus tapahtuu nopeasti. Pyynnöstäni varaosan olen joka kerta pystynyt vertailemaan etsimääni osaan. Ainoa missä tökkii, on kassajono, eikä sielläkään kun välttää ruuhka-ajan asioinnin.


    • perälieska

      Olin asiakkaan tuolla joskun ennen joulua ja sellanen hampaaton juippi kohelsi pihamaalla. Käsittämätön nuija!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1078
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      992
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      893
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      773
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    Aihe