tajusin vasta

en saisi naista edes rahalla :D
1387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

olen myös henkisesti melko heikko :D

Äänestä

Mutta toiset naiset, intohimosta leiskuvat silmät polttivat päätäni, sydäntäni ja koko ruumistani :)

Äänestä
  • joillain on sitä mitä minulla ei ole :D

    Äänestä

Oliko kovinkin yllättävä havainto? :)

Äänestä
  • Luulet vaan. Olet vaan hänen varapano kun ykkönen eli työkaveri ei ole paikalla.

    Äänestä

  • Autossatilaauuuh kirjoitti:

    Luulet vaan. Olet vaan hänen varapano kun ykkönen eli työkaveri ei ole paikalla.

    Siis kysyin, että oliko kovinkin yllättävä havainto? :D Päässä sulla viiraa.

    Äänestä

  • eipä kai

    Äänestä

Tietynlaista naista ei saa edes rahalla.

Äänestä
  • mutta ihmisen tunne- ja seksielämä on herkkä alue

    Äänestä

No mutta Isoo-D, mitä ne jutut misseistä ja kuningattarista sitten on?

Äänestä
  • en oo puhunu sellasista

    Äänestä

Höpö höpö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväksyttäväon kirjoitti:

en saisi naista edes rahalla :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu