murulla tais olla ikävä

Ei se mitään ;-)
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin on ,mistä tiesit?kokoajan kauhee ikävä.jos oot hän.

Äänestä

Oot sää mun ystävä muruseni😂

Äänestä

Sun juttuja ikävä. Paa viestii. Tääl mä nökötän...

Äänestä

Tietenki on ikävä. Pieni lohtu jos hänelläkin on. Luulen kuitenkin että hän voi olla helposti ihastuvaa tyyppiä ja on ehkä jo löytänyt jonkun muun minun tilalle :'(

Äänestä
  • Mitäpä jos ei olekaan? Kysy häneltä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinmullakinsua kirjoitti:

Ei se mitään ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu