Upea vaalea nainen

Upeasti nousi pieni puna poskille, katseet vaihtuivat. Tänään Kokkolan ABC:lla lounaspuolella :)
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuliko touhutippa pöksyyn?

Äänestä
  • Ei kuin lenti mällit naapuripöydänlautasille urpo

    Äänestä

Niin, olen transventtiili. Turhaan ittees hiplasit. Vai haluatko imeä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mievaanreissaan kirjoitti:

Upeasti nousi pieni puna poskille, katseet vaihtuivat. Tänään Kokkolan ABC:lla lounaspuolella :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu