Mitä kummaa?

http://yle.fi/uutiset/3-9295066

Koulussa minulle opetti bg-ope että mitä mustempi niin sitä apinampi.


Eikö se nyt enää olekaan niin?
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jyrin dementia sen kuin etenee. Tosiasiassahan mustien rappeutuneisuutta on innokkaimmin hehkuttanut palstan kreationistien terävimpään keihäänkärkeen kuuluva JC.

Äänestä

Koulujen evopropaganda ei kuulu palstan aihepiiriin.

Ilmoitettu poistoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aikamuuttuuvai kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/3-9295066

Koulussa minulle opetti bg-ope että mitä mustempi niin sitä apinampi.


Eikö se nyt enää olekaan niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu