maailmanloppu viime viikolla

Meni ihan ohi, en huomannut mitään, harmittaa.
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joskus se voi tuhota egon ja uudestisynnyttää .

Äänestä

Tule tule maailmanloppu, missä olet missä.
No uskovaisen päässä tietenkin, sieltä löytyy valheita, joilla ohjailla muita.

Äänestä

koeta nyt ensi kerralla olla tarkkana ettei juna mene ohi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koskaseuraava kirjoitti:

Meni ihan ohi, en huomannut mitään, harmittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu