Kuinka iso on liikaa?

Kuinka iso kalu miehellä on jo liikaa että voisit olla hänen kanssaan suhteessa? Esim. 26 cm? Tai luonnonoikku John Falcon jolla on todistetusti miehen mittaa 34 cm?
13149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Huomioni kiinnittyy miehen korvien väliin. Kunhan siellä on toimintaa :)

Äänestä

Sun korvien välissä on liikaa. Mielikuvitusta.

Äänestä
  • Kysyin että mikä on liian iso kyrpä, en paljastanut mitään omasta koostani. Sinä keksit tuon.

    Äänestä

Jos muuten on vetovoimaa ja mies on sopiva, ei sillä kalun koolla ole niin väliä. Oli sitten iso tai pieni.

Äänestä
  • se on niin iso ettei se vaan mahdu sisään?

    Äänestä

  • Mitäs_jos kirjoitti:

    se on niin iso ettei se vaan mahdu sisään?

    Kokeilemalla selviää.

    Äänestä

Kyllähän nyt varmasti jo nainen ihan rentoutunut on ja tarpeeksi jo kiihottunut eli "liukastetta" on niin menee varmaan aika isokin.

Itsellä kuitenkin enempi merkkaa paksuus siihen asiaan. Tietenkin jos vetäsee täysillä pohjiin asti niin kyllähän se pituuskin siinä mielessä että silloin hiukan ikävästi vihlasee alavatsan pohjilla ja saatan kiljasta kivusta.

Muuten kyllä paksuus merkkaa enempi. Ympärysmitta jotain 13-14 cm saattaa alussa tehdä tiukkaa ennen kuin paikat tottunut ja itse rentoutunut niin että alapäästä noi lihakset rentona. muutaman minsan päästä jo tottunut niin hyvin menee.
Kyllähän se jännittyneisyys tai se että ei tarpeeksi kostunu vielä ole saa paikat kireämmiksi ja vähemmän menee sisään ilman kipua.


Asennostakin hiukka kiinni. Itse huomannut että aloitus asentona ehkä joku ratsastus asento ei ole mikään paras jos sinne pitää jotain isoa saada. Hyvin kivuliasta koska asento sellainen että jännitän lihaksiani.

Äänestä

Kyllä mulle on ihan max noin 16cm kovana . Ei se kalun sen isompi tarvii olla, normaalikokoinen on paras. Olen kyllä saanut isoakin kerran ainakin omasta mielestä ja täytyy sanoa etten pystynyt olemaan rentona vaan jännitin joka toi omat hankaluudet. Orgasmia en saanut ja mieskään ei kovin hellästi mua pannut.

Äänestä

Tuota en ole koskaan kokeillut niin isoa että säikähtäisin😱

Äänestä

aina ne pienimunaiset, joilla uhkeat pallit. Isoa en ole saanut.

Äänestä

Aloittajalle suosittelen, jos mies, gynekologin uraa. Siinä ammatissa saat näkökulmaa ongelmaasi. Mutta näin maallikkona, nainen venyy ja paukkuu. Olethan itsekin putkahtanut tänne sitä reittiä. Orvokki Leukaluu oli ammatinvalintaneuvoja, hänen teoksensa voisi olla muutenkin hupaisaa ajanvietettä, erityisesti äänikirjana. Suosittelen : )

Äänestä
  • Jälkihuomautus: Ongelmasi ei ole niin suuri kuin luulet ; )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liianisokyrpä kirjoitti:

Kuinka iso kalu miehellä on jo liikaa että voisit olla hänen kanssaan suhteessa? Esim. 26 cm? Tai luonnonoikku John Falcon jolla on todistetusti miehen mittaa 34 cm?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu