Ylessä suuri luuta lakaisee, nyt Oulussa

Mitä kuuluu prinssintekijälle?

http://www.rttl.fi/?x268395=292112

Eipä tarvitse Jurkon olla enää Akuutistakaan huolissaan...
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kannattaisi asioida apteekissa työaikana... veemäinen pomo tarttee vain tekosyyn... prinssintekijälle kävi kuulemma näin hassusti.

Äänestä

Kepumafia jyllää, Kainuun messiaskin esillä

http://m.iltalehti.fi/uutiset/201612272200045616_uu.shtml

Onko Oulu-radion tyhjänpäiväiväisin lässyttäjä-Kati saanut fudut ja tilalla on tyhjäpää narisija-mies, jonka pelkkä äänikin saa jo vaihtamaan kanavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylenantaja kirjoitti:

Mitä kuuluu prinssintekijälle?

http://www.rttl.fi/?x268395=292112

Eipä tarvitse Jurkon olla enää Akuutistakaan huolissaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu