olen.

olen uusnatsi.pieksän juutalaisia,mustia ja homoja.onko kellään mitään sitä vastaan? olen jopa perustanut salaisen keskitysleirin.
6344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Edustat Risto E.J. Penttilän ja EVA:n kanssa pahan akselia, ihmisyyden alennustilaa. Mikä tätä maata vaivaa?

Äänestä

...sinne sun leiriis komendantiks?

Äänestä

Aiotkos tehdä jotain historiallista vai miksi tänne Historia-kanavalle kirjottelet?

Äänestä
  • on historiallisen typerä juttu jopa näillä sivuilla.

    Äänestä

  • Joo-o kirjoitti:

    on historiallisen typerä juttu jopa näillä sivuilla.

    näin olla=D se on taas joku ylä-asteen "wanna be natsi ISÄN MAAN PUALUSTAJA!" =P

    Äänestä

jos pikkasen vaivautuisit lukemaan todellista historiaa, niin et enää ihannoisi natsismia... Pyydä iskän vaikka ostamaan mopo, vaikket olekaan vielä siinä iässä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ichliebedeutschland kirjoitti:

olen uusnatsi.pieksän juutalaisia,mustia ja homoja.onko kellään mitään sitä vastaan? olen jopa perustanut salaisen keskitysleirin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu