Obaman ja Clintonin militantit ampui 17 Alepossa

ja 40 haavoittui ,kun noin kaksisataa uskalsi osoittaa heille mieltä !

Siinä länsimielisten ihmisoikeusnäyte taas,kun miehittävät enää osaa Aleppoa !?
Ylekin uutiset nukkuu,kuin Mosulista !
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Todelliset uutiset ei tätä kansaa kiinosta, vaan trollaukset ??

Äänestä
  • Sinähän sen trollauksen osaat!

    Äänestä

Euroopan Unioni tunnusti Venäjä trollakset !

Kuulemma ovat niin häviöllä, että osa EU jäsenistäkin tähän uskoo !?

Äänestä

Syyrian kapinalliset eivät päästä siviilejä pois sota-alueelta vaan pitää siviilejä ihmiskilpinä ja Yle muu valtamedia pitää kapinallisia "vapaustaistelijoina".
Kuinka pihalla voi olla jos ei tajua missä mennään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

ja 40 haavoittui ,kun noin kaksisataa uskalsi osoittaa heille mieltä !

Siinä länsimielisten ihmisoikeusnäyte taas,kun miehittävät enää osaa Aleppoa !?
Ylekin uutiset nukkuu,kuin Mosulista !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu