Kataisesta presidentti Burkina Fasoon

Kannatan Jyrki Kataista Burkina Fason seuraavaksi presidentiksi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi heidän elämää pitää vielä enemmän kurjistaa, lähettämällä Jyrki Katainen Burkina Fasoon ? Eikö heidän elämä ole jo tarpeeksi yhtä vitun helvettiä ? Olet raaka ja sydämetön.

Äänestä
  • Peukut ja aamun naurut :D

    Äänestä

Saako edes viisumia ko maahan?
Tietysti jos Käteinen vie mennessään tarpeeksi käteistä,voi ovet aueta,mutta sitten kun se taas loppuu,tulee kengän kuva perseeseen.

Äänestä
  • Ei käteinen sinne mitään rahaa vie. Kuppaa loputkin mitä irti saa ja lähtee livohkaan.
    Pari vuotta pakoilee Brysselissä ja palaa takaisin kuppaamaansa maahan aukomaan päätänsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


FBI.FSB kirjoitti:

Kannatan Jyrki Kataista Burkina Fason seuraavaksi presidentiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu