Hyviä valintoja 2016

Ihana Elli herättää Paavon iloon ja elämään:)
18800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ei herättänyt.

Äänestä
  • No just!
    Tyttöparka on ihan hukassa. Jalkoväli näemmä aukeaa joka halukkaalle.
    Vahinkoraskaus ja tuleva yh-mamma.

    Äänestä

Siellä on joku urpo vedelly paljaalla sörsselit sisään jo ensitreffeillä, jos jo maaliskussa syntyy lapsi. Ei järki paljoa ihmisten päätä pakota.

Noh, ainakin Puavon täydellinen vastakohta tämä nopean toiminnan munamies.

Äänestä

Onko sellainen herrasmies? En ruvenna Elliä rienoomaan ajattelee Paavo.

Äänestä

Ei tainna Elli suaha Puavolta iloa ja elämhää kovinkhaa kauaa, vuan lähtipä Elli muita miehiä katahtammaa ja uottaapi lasta toiselle miehelle. Hyvä Elli!

Äänestä

Siis onhan tuosta ellin raskauksesta täälä jossaki ketjussa mainittu aikoja sitte,Kaikki varmaan luullut että höpöpuhetta.Nii minäki luulin.

Äänestä

Ei tullu yllätyksenä että ei onnistu elliltä ja paavolta,Kaks heti nii erilaista tapausta.

Äänestä

Ikävää,että Elli osottautuikin hepsankeikaksi.Paavo on todella fiksu, vaikka ehkä ujokin,mutta ohjelmassa rehdisti puhui tunteistaan ja siitä,että ei ole kiirehtinyt vaan odottanut sitä oikeaa.Älä Paavo lannistu.Uskon,että oikea ihminen joka rakastaa ja jota voit myös aidosti rakastaa vielä tulee elämääsi ihan hakemattakin.Maatalon hommia,kun on kaksin aina mukavampi tehdä ja kokea ylä-ja alamäet.Kaikkea hyvää Paavo sinulle olit aito nuorimies.

Äänestä

Siis hä,Elli istuu eka onnesakukkuloilla paavon sylissä ja kohta jo raskaana toiselle.

Äänestä

nuoret o nopeita

Äänestä

Katriina tuntui kolmikosta vastaavan parhaiten Paavon sanallisesti esittämiä toiveita ja valintakriteereitä. Fiksu ja hyvännäköinenkin.
Huvittavaa sinänsä, että maajussien (ja miesväen yleensä) lopullinen valinta tuppaa olemaan se seksikkäin, nuorin, nätein ja pirtsakoin, vaikka alunperin etsitään aina luotettavaa, rehellistä, itsetunnoltaan ehjää, huumorintajuista, tilanhoidosta ja perheestä kiinnostunutta jne. Hassuja nuo miehet.

Äänestä
  • Katriinalla ihme lättäperse ei yhtään muotoa luut vaa kolisee.

    Äänestä

  • No niinhän on Paavollakin! Sitä paitsi Katriina oli ihan saman näköinen, olinteinen kuin Paavo ja Paavon sisko eli luultavasti olisi pidemmän päälle ollut se oikea valinta, sillä useat pariskunnat muistuttavat usein jotenkin toisiaan *lol*.

    Äänestä

Aivan samoin se menee naisillakin!!

Äänestä

No, enimmäkseen...

Äänestä

Paavolla on uusi nainen.

Äänestä
  • Vässykkä ostana pumpattavan barbaran? :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotisohvalta kirjoitti:

Ihana Elli herättää Paavon iloon ja elämään:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu