Päivän vitsiä ei ketään osaa

aina kaikki pitää tehdä itse : Vanhemmat istuivat 5v Jaken kansssa autossa kirkon edessä. Jalkakäytävällä nuori pariskunta käveli talutten keskellän vanhaa mummoa. Pitkään katseltuan Jake tuumasi : Haudattavaksikohan ne tuota mummoa kuljettaa ?
2113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketään? Tarkoitat kai kukaan?

Äänestä
  • Vitsi olikin siinä, että aloittaja ei osaa suomen kieltä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


cxczxcyoiu kirjoitti:

aina kaikki pitää tehdä itse : Vanhemmat istuivat 5v Jaken kansssa autossa kirkon edessä. Jalkakäytävällä nuori pariskunta käveli talutten keskellän vanhaa mummoa. Pitkään katseltuan Jake tuumasi : Haudattavaksikohan ne tuota mummoa kuljettaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu