Puolueen nimeksi tulossa "reformi-suomi", mitähän kieroiluja silläkin on tarkoitus piilotella.
Kysymys onkin että kauanko noiden Venäjän toimesta Suomea syövien äärioikeistolaisten järjestäytymistä sallitaan?
http://blogit.image.fi/uuninpankkopoikasakutimonen/2016/11/21/nain-nama-asiat-taas-koetaan/
Kysymys onkin että kauanko noiden Venäjän toimesta Suomea syövien äärioikeistolaisten järjestäytymistä sallitaan?
http://blogit.image.fi/uuninpankkopoikasakutimonen/2016/11/21/nain-nama-asiat-taas-koetaan/
Vastaukset 9
Vanhimmat
natsipuolue eli siis (kansallis) sosialistinen eli valtiososialistinen on lähinnä
sdp-sak ja vasliitto (taist)
Natsipuolueen perillinen sodan jälkeen Saksassa oli DDR:n SED sosialistinen yhtenäisyyspuolue
eli kansallinen sosialistinen puolue jossa lapsille opetettiin leikkikoulusta lähtien aseleikkejä ja valtio omisti kaiken ja johto oli kommunistis-natsinen
Älä selitä pelle
Honeckerin itä-Saksan johtoperhe joutui pakenemaan Chileen koska
maapallo on pyöreä ja kauemmas ei pääse tulematta sisälle
Saksan viimeinen natsityyppinen johtaja itä-Saksan Honecker pakenee
perheineen Chileen
http://cdn3.spiegel.de/images/image-645752-galleryV9-rhnl-645752.jpg
Asiavirhe on puhuminen puolueesta. Reformi on yhteistyöalusta kansallismielisille ja globalismin ynnä haittamaahanmuuton vastustajille.
Kyseessä on sama reformi jota Esko Aho ajoi. Köyhät kyykkyyn ja rikkaille lisää rikkauksia -reformi.
Ahon -96 esittelemä työreformi oli aivan muuta.
Hitlerin aikanakin oli jo täysin MV-lehteä vastaava julkaisu
eikä siinä kaikki, Katainen otti kommunistinatsit hallitukseenkin
Pitkäaikaistyötön peräkammarinpoika Saku Timonen taas natsijahdissa. Tyypin turhanpäiväisen ja tarpeettoman elämän ainoaksi päämääräksi näyttää tuleen kaiken sen vastustaminen, mikä olisi suomalaisten etujen mukaista. Hän on ottanut elämäntehtäväkseen Suomen täyttämisen kehitysmaalaisilla muslimeilla, ja on valmis jopa uhkailemaan ahdistelun uhreiksi joutuneita alaikäisiä tyttöjä, jos kuvittelee siten edistävänsä tätä unelmaansa. Kertoo paljon suvakeista ja heidän moraalisesta rappeutumisestaan, että ovat nostaneet tuollaisen kahelin huru-ukon Suureksi Johtajakseen.