Pikkutyttöjä ahdisteltu Tuusulassa

Hurula

4

847

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • laitonpakottaminen

      Poliisit itse ahdistelee ihmisiä Tuusulan teillä. Minut pysäytti poliisi Lahelantiellä, ja pakotti minut auton takapenkille, ja sielä uhkailtiin ja vittuiltiin minulle kahdenkin poliisin toimesta. Lähtiessäni autosta poliisit antoivat minulle uhkauskirjeen, jossa peloteltiin ulosottomiehellä joka tulisi meille ja ottaisi meidän omaisuutta haltuunsa. En ole viikkoon saanut unta, vaikka lukot taloon on vaihdettu ja laitettu pesäpallomailat eteiseen vierailua varten. Nyt ollaan tässä pattitilanteessa, miten tästä selvitään, sitä ei tiedä kukaan.

    • Lahelanknallihattuinen

      Sama kävi minulle tänään. Olin käymässä Burger Kingissä ja taakseni ajoi kaksi poliisiautoa. Toisesta hyppäsi eräs vanhempi konstaapeli ja repi minut autoonsa. Siellä he työnsivät aseen suuhuni ja sanoivat että jos vielä kerrankin käytän mustaa t-paitaa joudun jalkapuuhun torille joulukadun avajaisiin.

    • Arto1955

      Työtön Harri Jokelasta ahdistelee pikku likkoja, tarjoaa kyytiä koululta ja päiväkodilta kotiin Lepolan alueella. On ollut työttömänä jo useamman vuoden notkuu himassa, kyttää naapurien tekemiset..ja ruokkii pikku tyttöjä kotonaan.
      Naapurin osalta todettu mielisairaaksi kytäksi, joka virittelee kameroita naapurien kiusaksi...Joku vanha atk-ammattilainen espoossa ollut töissä, kuka tuota nyt töihin ottaa. Sairas, mikä sairas...varoittakaa lapsianne oikeesti.
      Ollut ehdonalaisella lapsi jutuista..

    • msgruir

      Kiittäkää onneanne ettei teillä ole vielä pahemmin musuja paitsi Jäkessa. Sitten tiedätte paljon ahdistelusta !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      41
      1897
    2. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      710
      1280
    3. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      99
      1031
    4. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      102
      908
    5. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      88
      894
    6. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      66
      751
    7. Taidan olla pelkuri

      Kun en uskalla edes kysyä sulta 😳
      Ikävä
      33
      632
    8. Olinko yhden viestin arvoinen?

      Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.
      Ikävä
      68
      518
    9. Kuka om uusi kylän mies?

      Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku
      Suomussalmi
      13
      508
    10. oot mun silmissä

      Vain äärettömän nolo. Anna olla jo 😂
      Ikävä
      78
      501
    Aihe