Nebido, cialis, sildenafil

FeelinLikeJohnHolmes

Puolisenvuotta sitten kävin urologin juttusilla, veto pois, puuttuu se vika jomotus joka pistää panettaan, alakuloisuutta jne. teston puutteet kuvaavat oireet. Labrat, sieltä se paljastu, alle viitearvojen. Ensin testoa geelillä, tsekattiin miten soveltuu, sildenafiliä 100mg paukku. Tajuton meininki. En muista stondasko edes pentuna niin kovaa, ja pitkään...orkut ihan tajuttomat. Muutaman kk kuluttua siirryttiin Nebidopistokseen kolmen kk välein. Nyt reseptien uusimista, kerroin että lievää sivuvaikutusta (hedaria) sinisestä pilleristä...kirjoitti jo pyytämättä cialista ja lievempää sinistä. On ollu naiset tyytyväisiä. Joka ukko joka täällä ruinaa ja valittaa mistä apua ja/tai pillereitä niin lekurin juttusille. Se on huomenna jo asia kunnossa kun tänään hoidatte, ja naisenne hymyt suupielissä. Ja teille naisille jos kärsitte puutteesta miestenne saamattomuuden tai häveliäisyyden vuoksi...tilatkaa te se aika vaikka netistä ja toimittakaa äijät perille, alkaa uusi elämä teille molemmille!

5

652

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Cubisti

      Tutultahan tuo kuulostaa, mutta onhan siinä naisellakin joku vastuu, että mieskunto pysyy yllä. Itselläni ei ole ylipainoa, tupakointia, verenpainetta tai mitään muutakaan nuorta miestä heikentävää pahaa tapaa (alkoholi) vaan olen urheilua säännöllisesti harrastava 36v mies. Naiseni vain lopetti kaiken hellyyden, läheisyyden, käänsi kylkeä, otti kirjan käteen ja nukahti. Pitäisi heppi tanassa olla kokeilemassa, että aukeaisi silmät ja sakset ja kun kymmennen kerran jälkeen tuumasin, että teepä seuraava aloite, niin nyt kuukausia myöhemmin olen huomannut ettei sitä seuraavaa aloitetta tule ja siinä sivussa mieskuntokin on nätisti sanottuna lopahtanut. Ei toimi enää kuten teininä.

      Juu, pitäisi mennä ottamaan testosteroni arvot. Pitäisi nappia ottamalla saada vehje ylös, mutta kun toista ei haluta niin ei haluta ja siihen se nappi ei puolestaan auta. Jos puoliso edes hetken osoittaisi mielenkiintoa ja uteliaisuutta alakerran kaveria kohtaan, niin kyllä se mieskunto sieltä aika nopeasti palautuisi, mutta kun ei niin ei.

      Yksi sanoo, että tässä auttaisi rakastajatar ja toinen nainen. Niin, millä ajalla?

      Terveisin työssäkäyvä kolmen lapsen isä

      • Kaaliara

        Kyllä se toinen nainen auttaa, mutta vain hetkellisesti. Ei sitä oikein voi liitossa alkaa pylsimään toista naista kovin usein, tai harrastaa vakiopanojuttujakaan, nimimerkillä kokemusta on.

        Viime toukokuussa nain vierasta. Ajattelin, että hyvä juttu! Nyt on hyvä fiilis, kyllä tällä taas pärjätään. Kotona homma oli samaa, joten ei sillä sitten pärjäiltykään. Seuraava kerta menikin sitten lokakuulle, ja taas oli mahtava olo ja ajattelin, että kyllä tämä taas tästä vähän aikaa.... no tuossa vajaa viikko sitten koitin kolmatta. Taas on hyvät fiilikset, mutta kyllä tämä tästä varmaan laskee taas. Mutta kyllä se ihmeitä mieskunnolle tekee. Mutta se on vain todella turhauttavaa, kun haluaa todella paljon vaimoaan, mutta se ei vain ole kiinnostunut seksistä, samaan aikaan kun nämä muut naiset kiemurtelee mielihyvästä. Toteutuksessa ei siis ole mitään vikaa, naiselta vain puuttuu halut jostain syystä.

        Rakastan ja haluan vaimoani todella paljon, ja pahaltahan se tuntuu käydä vieraissa. Mun terveydelle tuolla on kuitenkin ollut tosi positiivinen vaikutus, koska olin vähän alakuloinen ennen kuin aloitin nuo. Vaimo kyllä antaa välillä, mutta en halua mitään antoja, haluan että hän haluaa seksiä. Kyllähän sekin nyt enimmät himot menee, kun pistää tavarat vaimon sisään, mutta ei se kokemuksena nyt ole niin erikoinen. Tosin välillä nämä "annot" tapahtuu niin harvoin että tulee haettua muualta. Mutta tosi hyvä lääke mielialankohotukseen nuo muut naiset. Pitää vain olla tosi varovainen. Jos jää kiinni, niin ne muuttuu hyvin nopeasti mielialanalentajiksi.


    • 6plus11

      Jollekin miespuoliselle saattaisit kelvata, sitä paremmalle mitä kuinka hyvässä kunnossa oot. Tutustut, ja sen jälkeen antaa suuta tms. kun sovitte, eikä siihen mene aikaa - verrattuna naisten liehittelyihin. Noita on paljon. Haluu imee tunnin pari sitte ens viikolla tai ens kuussa uudestaan.

    • testosukko

      Punttitreenien aloitus 6-kymppisenä, alkoholisoituvana rauniona. Mikään ei huvittanut.
      65:na testogeelin aloitus. Kovat harkat söivät energiaa salilla ja kotona.
      Nyt 73:na S-Testo vuosittain helmi-maaliskuussa mitattuna yli 40.
      Energiaa riittää salille ja kotiinkin 68v vaimon kanssa joka todella osallistuu touhuun.

      Tk-lekuri lieltäytyi kirjoittamasta reseptiä. Urheilulekuri kirjoitti ja uusiminen on sujunut häiriöttä.

    • Micce124

      Sustanonia itsellä. Mieli tekee mutta ei kotona. Puuttuu se jokin siinä kotona kiihko ja halu. Ei suoraan sanottuna tunnu edes hyvälle vaan aika suorittamiselle. Miltähän se vieras tuntuisi. Ikää kumminkin vasta 36

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      149
      13148
    2. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      72
      9601
    3. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      94
      9094
    4. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      14
      7720
    5. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      38
      6704
    6. Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      147
      6124
    7. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      15
      3114
    8. En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen

      Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä
      Maailman menoa
      391
      1179
    9. Aikuisten säälittävä käytös

      Mikä mahtaa aikuisia hiertää ja mistä näin kovaa että alaikäisen pahoinpitelyn jälkeen vielä kirjotellaan täällä. Sana v
      Hyrynsalmi
      7
      1133
    10. YLE: Stora Enso Imatra aloittaa yyteet

      www.hs.fi/talous/art-2000011528377.html Yle: Stora Enso aloitti muutos­neuvottelut Imatran-tehtailla Metsäteollisuus|Yl
      Imatra
      84
      980
    Aihe