Asennevammaiset perjantai-ohjelman toimittajat

Ei mennyt mulle eikä varmaan monelle muulle huumorina Itä-helsingin mollaaminen. Ei taida kundit hiffaa, et suurin osa jengistä on tosikkoja ja uskoo mitä viisaat? toimittajat kertoo. No, eipähän aikanaan kukaan menny Malmille, kun siellä asu niin paljon, Vahvanen tietää ketä ja kundi silti kuittailee.
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Perussettiä kommarien ja vihreitten akitaatio ohjelma! Nyt sylettää! Oliskoon aika tulla tänne oikeetten immeisten maahan jos haluatte pelastua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rimanalitus kirjoitti:

Ei mennyt mulle eikä varmaan monelle muulle huumorina Itä-helsingin mollaaminen. Ei taida kundit hiffaa, et suurin osa jengistä on tosikkoja ja uskoo mitä viisaat? toimittajat kertoo. No, eipähän aikanaan kukaan menny Malmille, kun siellä asu niin paljon, Vahvanen tietää ketä ja kundi silti kuittailee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu