Näköjään Suomessa ei löydy sellaisia johtajia, jotka laittaisivat muslimit kuriin. Venäjällä ei sellaista siedettäisi, mitä Suomessa näkee joka päivä, muslimien tekosia.
Puolassa ja Unkarissa on oikeat otteet.
Miksi Suomen pitää mennä samaan kuseen, missä Ruotsi jo on?
Ruotsissa ja Suomessa matut ylimielisiä ja röyhkeitä.
Puolassa ja Unkarissa on oikeat otteet.
Miksi Suomen pitää mennä samaan kuseen, missä Ruotsi jo on?
Ruotsissa ja Suomessa matut ylimielisiä ja röyhkeitä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvä kysymys. Kansallamme on jo mielimaassa.
HAHHAHHA+VANJANPELLET+MUSULMAANI+PANEE+TEITÄ+AHTERIIN+:)+JA+TE+VIKISETTE+KIIMASTA..
+Venäjä+on+muslimimaa!
joka+5+venäläinen+on+muslimi!
40%+venäläisistä+sotilaista+on+MUSLIMEJA!!!
KATSO+JÄRKYTÄVÄÄ+FAKTAA..
https://www.youtube.com/watch?v=44uHRK26LX0&list=PLmb1Thl8L0NgS1OCOyOb8UCYk0BdBk_gn&index=67&nohtml5=False
Eläköön Putin ja Trump! Eläköön TERVE JÄRKI JA ITSESUOJELUVAISTO!!!!!
Terve järki ja tosiasioiden toteaminen puuttuu suomalaisilta ja ruotsalaisilta poliitikoilta täysin. Eivätkä edes älyä ottaa mallia miten Venäjällä, Unkarissa, Virossa ja monessa muussa maassa toimitaan turvallisuuden takaamiseksi maassa.
Suomen poliitikot ovat edelleen rähmällään Ruotsin edessä, vaikka Ruotsi on muslimien vuoksi tuhoutumassa. Ruotsalaisten asiat ovat jo todella huonosti. Joka päivä ja yö ammutaan kaduilla, räjäytellään pommeja, poltetaan autoja, murhataan taloissa ja junia sabotoidaan. Rahaa viedään salaa ulkomaille, tukia huijataan ja naisia raiskataan. Myös lapsia.
Suomen pitää vastustaa viimeisillä voimillaan tällaista Ruotsin mallia.
Miksei Sauli Niinistö tee mitään?
Poliitikot valitaan siksi, että he edustavat meitä ja ajavat asioitamme. Toimintaa jossa jonkun muun maan tai muiden maiden asukkaiden edut menevät äänestäjien etujen edelle, sanotaan maanpetokseksi.
Kyllä se on lopulta tavallinen suomalainen kun pistää täällä esim. anarkistifriikit kuriin. Sen tulemme itsenäisyyspäivänä näkemään. Eli punaviherrääpäleet, nyt kypärää ostamaan ettei tule vastamielenosoituksessa pipi! Sitä vuoden kestävää pillitystä ei sitten jaksa kuunnella kukaan. Eikä tartte kaikenlaisille nössöille sitten pitää "kynttiläperseeseen suvakille" marsseja. Kurssilla tavataan.....BUAAAAAAHAHHAA!