Tässä todennäköisimmät aina voittavat bottinikit: laitetaan kansainvälisemmän tutkinnan piiriin, sillä suomalainen poliisihan on osa veikan establishmenttia, joka hyväksynee rigged gamet oman etunsakin ja KOKO SUOMEN kansan hyväksi, kuten sanonta kuuluu.
Pipsanpilke, Korpikallio, jplaurila, asema33, pyyhe33as, eerojantunen, kioski123, Mgt3, Chilimousse, laskuihin, inCashPlease, CaptainJack, Kaikenlaiset nikit, joissa vuosiluku kahdella luvulla peräkkäin kautta kolmikirjaimiset nonsense nikit jne.
Seuraa kuukausi voitonjakoja, nämä nikit aina kärjessä; oli sinulla itselläsi kaikki laput tai ei vaikka muutaman pelaajan kesken. Nämä vie kaikki voitot.
TUTKINTA TULOSSA.
Pipsanpilke, Korpikallio, jplaurila, asema33, pyyhe33as, eerojantunen, kioski123, Mgt3, Chilimousse, laskuihin, inCashPlease, CaptainJack, Kaikenlaiset nikit, joissa vuosiluku kahdella luvulla peräkkäin kautta kolmikirjaimiset nonsense nikit jne.
Seuraa kuukausi voitonjakoja, nämä nikit aina kärjessä; oli sinulla itselläsi kaikki laput tai ei vaikka muutaman pelaajan kesken. Nämä vie kaikki voitot.
TUTKINTA TULOSSA.
Vastaukset 24
Vanhimmat
tuttuja nimiä listassa joo.. nuohan siellä aina melkein voittajina päivittäin.. joku galapagos ja MMMMMMH kanssa. Plus sartsat eri muodot ja JARTSAT.
Taaseiosu, jokohansais, onnellaseosuu jne financeactuar
Enkunkieliset, poreisiin, puteritsi1, jne
Noi varmaan istuu päivät pitkät pelaamassa niin siks ne voittaa..
tai sit.................... ne on bottei, jotka ohjelmoitu aina voittamaan...............
joka kierros neljäsosa pohjalla ''uusia'' pelaajia, kun alkaa uus kiekka.. siis joka pelissä.. systemaattisesti.. kannattaisi joskus laskea yhteen-
hooh, jkr65, tuliranta, jokivarsi, klo5tee, dreamtheater, jnejnejnejne
Ei veikkaus mitään laitonta tee, sillä sen ei tarvitse kun kaikki sen pelit on suunniteltu niin että niistä ei voi kuin tulla voittoa veikkaukselle ja vain joskus harvoin jollekin pelaajalle!
no selitä sitten näiden muutamien jatkuva jp tuuri - sillä jp:n todarien pitäisi olla minimaalisen pieni - nämä nimet keikkuu jatkuvasti listoilla - se ei onnaa muutoin, kuin ohjelmoimalla.
Kysy sieltä ebingon catista, mut kysy asiallisesti niin et lennä ulos! Tosin itse epäilen että jotkut on vaan kehittynyt siinä hommassa ja saattaahan joku yksityinenkin käyttää jotain ohjelmaa, samoin kuin vakiossakin on kotiohjelmia helpottamassa pelejä!
Lensin jo LOLOL
Ohjelma kerää koko päivän smarassa pottia ja antaa sen poikkeuksetta ulos joko varttia vailla tai varttia yli puolen yön - ja aina nikeille, jotka vaikuttavat boteilta. Eli eivät koskaan chattaa ja näyttävät tietyillä tavalla neutraaleilta. Selibaatti vei - usein voittava nikki - potin - kun koko pvn oli metsästetty. Juurikin vähän yli puolenyön. Case closed.
Ja sama toistuu huomenna. Iso potti menee myös jollekin nevahöördille, botille. JA sitten muka nostetaan näitä potteja, joita ei koskaan anneta edes ulos. BS!!!
Niin taas tänään,tai siis eilen,juuri ennen puoltayötä,joku vaan tuli puskista ja vei potin (haaveilubingossa)
Huijausta koko paska.
Kuka oikein kirjoittaisi näistä jollekin isommalle medialle,täältä ei monikaan näitä lue.
MIRTZULISSU VETI TAAS JÄTTIPOTIN_ties kuinka monennen jo tällä viikolla. Silti todarien väitetään olevan luokkaa 1:10 000... Mikään tuuri ei selitä näiden muutamien ktkuvaa ikituuria max 100 € panoksella. Ohjelmoitua shittiä boteilla. Veikka todistakoon toisin.
No tehkää tutkintopyyntö älkääkä itkekö täällä. Nössöt.
Eu Pol tulee tutkimaan toimet.
Hirvensarvi vetänyt taas jp:n, monesko mahtaa olla ?
56
paculi, nimimerkit jotka päättyy 56 - 57 - 55 - valtion nikkejä eittämättä - aina voittvavien listalla - samoin123 päätteiset - Englantilaisperäiset JohnDrinksTea jne - DREAMTHEATER isokirjaimiset - kyllä ne on nmä samat aina, jotka päätyvät sinne jackpot listoille ja jos viakka kaikilla pelaa- odottaa kone niinkauan kunnes joku feikan omista nikeistä tulee luultavimmin ja kuittaa massit himaan. Ei ihme, että valtio on ''rikas'', jos se saa laillisesti huijata rahat ihmisltä viihteen nimissä.
Kuinka monta suurvoittajaa ilmoittautuu täällä - - NONE.
asema33 ja se pyyhe33as komeilee aina voittajina kun paikalla.. bttteja selkeästi. ja kioski123.
sääntöjenvstaisia viestejä..
Jare 3
Sipilä kerää hillot ja lässyttää paskaa mediassa. Usko jeseen ja usko veikkaukseen. Molemmissa tulos pyöreä nolla.
O u yes