Jyri harkitsee lopettamista palstalla

VikatterveisetJyriltä

Nyt kun olen selvittänyt että evomoraalisten elämän arvostus on nollassa heidän oman elämäntapansa vuoksi johon sisältyy aborttitehtailu vailla tunnontuskia sekä ufouskovaisuus ja tieteenvastainen yllättävän yleinen homoilu ja homofanitus ja loputon aivopiereskely niin taidanpa lopettaa teidän kanssa jutustelun tähän.
Te evot olette aivan liian syvältä ja aivan liian epätieteellisiä anuksenpalvojia jotta teidän kanssanne kannattaisi aikaa haaskata.
Kun aloitin palstalla niin kuvittelin että täällä evokit etsivät tiedettä mutta nyt on tullut selväksi että nuo ääliöt hakevat vain henkisiä kävelykeppejä rauhoittamaan moraalitonta elämäntapaansa aivopieruevoteologiallaan jolla ei ole mitään yhteistä tieteen eikä varsinkaan tilastotieteen kanssa joka osoittaa heidän homofanituksensa perustuvan tyhjän nollan päälle jossa 7% homotiheys väestöstä supistuukin pariksi promilleksi.
Ei näin raskaasti valehtelevien paskiaisten kanssa kukaan älykäs viitsi aikaansa käyttää, niin että se on minun puolestani niin että viskaan teitä kivellä päähän. Olette vastedes kuolleita minulle, hejdå.
Ei tarvitse kommentoida. Miettikää mieluummin että mitä eroa on evomoraalisella ja kristillisellä elämäntavalla, tyhmät.

12

96

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DRHouse

      Taas sitä jyrillä on vaan homostelu mielessä. No, kaappihomohan jyri onkin...

      • rajoituksia.tarvitaan

        Homon ostelu on ihmiskauppaa!


      • RajuRaimo
        rajoituksia.tarvitaan kirjoitti:

        Homon ostelu on ihmiskauppaa!

        Mulle homojen nostelu seinälle on kuntoilua.


      • Ei.kiinnosta.homostelu
        RajuRaimo kirjoitti:

        Mulle homojen nostelu seinälle on kuntoilua.

        Te kreationistit voisitte pitää nuo homoseksuaaliset fantasianne omana tietonanne. Sinäkin jeesuksenoma voisit siirtyä homopalstalle purkamaan turhaumiasi.


    • "...niin taidanpa lopettaa teidän kanssa jutustelun tähän."

      Aikaisemman kokemuksen perusteella voisin lyödä kohtalaisen isosta summasta että Jyrin homo- ja anusfantasioita sadaan (=joudutaan) lukemaan vielä monta kertaa.

      • Melkein.säälittää

        Joo ei Jyri malta lähteä täältä aivopiereksimästä ja vonkaamasta keskustelua lempiaiheistaan homostelu ja anus.

        Pitäisköhän ostaa porukalla Jyrille iso läjä homopornovideoita joita se voisi katsella hoitopaikassaan?


    • "jolla ei ole mitään yhteistä tieteen eikä varsinkaan tilastotieteen kanssa joka osoittaa heidän homofanituksensa perustuvan tyhjän nollan päälle jossa 7% homotiheys väestöstä supistuukin pariksi promilleksi."

      Jyrbä-polo. Sekoitat keskenään rekisteröityjen homoliittojen määrän ja sen mikä osuus väestöstä on homoseksuaaleja (paljon suurempi kuin "pari promillea"). Mutta tuotahan se sinulla syyntakeettomalla sekopäällä on: ymmärtämättömyyden, vääristelyn ja valehtelun jatkumoa.

      Olisi ihan jees että pelkän harkinnan sijaan ihan oikeasti lopettaisit tällä palstalla asumisen ja hoitaisit vaikka hieman sairasta mieltäsi tekemällä jotain muuta.

      Mutta todennäköisempää on että jo muutaman tunnin tauon jälkeen paltalle alkaa taas tulla evohomofanitus-anus-on-sukupuolielin -sontaväitteitä sisältäviä viestejä, omia vastauksiasi omiin viesteihisi (joissa yrität feikata olevasi joku muu) ja kirjoituksiasi toisten kirjoittajien nimissä. Siis sitä peruskauraa mitä olemme sinulta läpimädältä jehovantodistajalta tottuneet paltalla näkemään.

      Nyt ei tarvitse kuin odottaa kuinka monta tuntia menee ennen kuin tämä profetia toteutuu.

      • "Olisi ihan jees että pelkän harkinnan sijaan ihan oikeasti lopettaisit tällä palstalla asumisen ja hoitaisit vaikka hieman sairasta mieltäsi tekemällä jotain muuta."

        Palapeli olis mielestäni sellainen sopiva harrastus jyrbälle. Suht vaaraton , ei satuta muita eikä itseään. Sellainen 3 -5 palan setti olis ihan sopiva ottaen huomiön jyrbän äö:n (vai onko 5 kuiteski hieman liikaa?:)


    • hehhh

      Jaahas. Pitääkin ruveta katselemaan palstalle ilmaantuvia uusia nikkejä vähän sillä silmällä, että onkohan jotain tuttua tyylissä:D

    • FiksuKreationisti2

      Evomoraali ei kuulu palstan aihepiiriin.

      Ilmoitettu poistoon.

      Onneksi aloittajakin ymmärtää harkita palstalta poistumista nyt kun hänet on kiistattomasti osoitettu evokkitrolliksi, jonka ainoa tarkoitus on rehellisen kreationismin maineen vahingoittaminen anuksista ja homoista höpöttämällä.

    • olipas tieteellistä

      • magyar1000

        höps


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2078
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      46
      1695
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      110
      1450
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1196
    5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      994
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      74
      924
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      815
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      769
    9. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      26
      708
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      99
      699
    Aihe