Suutelukokemuksia

romantiikkaaheheh

Mikä on paras taikka mieleenjäävin suutelukokemus teillä? Veikö jo ensisuudelma jalat alta? :)

3

948

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näinminulla

      Ensisuudelmani ei vienyt jalkoja alta, koska se tapahtui puolittaisessa makuuasennossa pienellä kallioluodolla.

      Mieleenjäävin suutelukokemus oli joskus 27-vuotiaana. Menin ravintolaillan päätteeksi yöksi tytön asuntoon. Sängyssä suutelin häntä kieltä käyttäen, ja hän vastasi imemällä kiihkeästi kieltäni. Sitten hän vuorostaan työnsi kielensä suuhuni ja siveli sillä hampaitani ja kitalakeani. Kiihotuimme molemmat.

    • Olen mies ja mieleenpainuvin suutelukokemus oli se kun ensimmäisen kerran suutelin toisen miehen kanssa. Mahtavaa....Olen siis bi nykyään.

    • Aika harva on mielestäni hyvä suutelemaan. Tämä johtunee siitä, että mieltymyksiä on monia. Nykyinen tyttöystäväni väitti tavatessamme, että hän ei osaa suudella ... kattia kanssa. Hän on paras suutelija, johon olen törmännyt. Huulemme ja kielemme vaan sopivat luonnostaan yhteen. Toiseksi paras oli eräs mies, jonka kanssa suutelimme eräässä pusutempauksessa. Parransänki tuntui jotenkin oudolta, mutta muuten oli tosi kiva kokemus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      374
      1310
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      788
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      726
    4. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      50
      632
    5. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      28
      627
    6. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      44
      625
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      373
      573
    8. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      543
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      84
      508
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      21
      474
    Aihe