Malmö-vs-Aleppo

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei ja syy on selvä

Äänestä

Aleppossa kuolleita 50 000. Sen verran eroa kumminkin

Äänestä
  • Ruotsissakin kuolee joka vuosi satojatuhansia.

    Äänestä

Lähi-idässä on tapeltu niin kauan kuin muistan (olen 60v), paikat vain vaihtuvat. Ei enää hätkäytä.

Äänestä
  • Mikä on voima, joka saa arabit tappamaan toisiaan ja muita alueella asuvia? Oikein, islam!

    Äänestä

Hys Hys aloittaja. Nämä ovat näitä mamujuttuja joita ei saa kertoa tai joutuu vankilaan. Eihän ylistämämme "demokraattinen" YLEkään näihin uutisiin puutu.

Äänestä

Rinkebyssä viuhuu myös luoti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Rikas-Ruotsi kirjoitti:

Onko niissä mitään eroa. ?
.
http://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000004892240.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu