http://www.iltalehti.fi/uutiset/201612022200035572_uu.shtml
Tuo oli tosi hyvä juttu, ja kertoo, että Sipilä on psykopaatti.
Valehtelee sen mitä kerkiää.
Sipilä on psykopaatti
9
100
Vastaukset
- PainuHvletiiin
Sinä olet mielisairas loispummi joka ei ymmärrä mistään mitään. Suksi hlvettiin Suomesta loisimasta.
- vihreä-ville
Media tietää mitä tekee. Vai tietääkö? Mitä enempi perussuomalaisia parjattiin joka TV-lähetyksessä ennen eduskunta vaaleja, sitä suuremman äänimäärän persut sai!
Samoin kävi keskustalle: yhtä lautakasaa pengottiin uutisissa päivästä toiseen. Ja ääniä tuli!
Joten jatkakaa, YLE. Vaalit lähestyy! Mutta jos haluatte demareille ja vihreille ääniä, alkakaa penkomaan niitten jäsenten ja ehdokkaitten sukulaissuhteita ja työkykyä. Isisin terroristi listalta löytyi useampi demari.Herranjumala ovatko nämä punakaartin uusia asekouluttajia?.
- Transu-juha
Viola-Orvokki kirjoitti:
Isisin terroristi listalta löytyi useampi demari.Herranjumala ovatko nämä punakaartin uusia asekouluttajia?.
Sipilä , älä nyt taas hermostu
- PöpiläPoseen
Pöpilän temppuilu on jo laskenut Maalaisliiton kannausta ja tulee laskemaan.
Lautakasaa ei löydetty, mutta Pöpilän kaikki temput on todistettu oikeiksi.
Kaikki myös muistaa miten Pöpilä pyysi pakoloisia SuomeenSe vain tuo asioiden oikea totuus tulee aina julki ennemmin tai myöhemmin.
Krooninen valehtelija koko ukko. Että silleen.- höhöhöh
Ennemmin tai myöhemmin tulee julki, ketä kannattaa äänestää. Sosiaalidemokraatit olisi seuraava. Hyvä kaasuputki ja harakkamainen räkätys on jo nostanut äänestäjien määrää. Noustaan taas rinnettä pitkin ylös, niin tiputaan huipulta alas!
- ToivotaankoLiikaa
Luultavasti Sipilän avustajat ovat toimineet omin päin ilman Sipilän ohjausta. Toisaalta Sipilän ohjaus avustajille on vaillinaista ja perustuu hurskaisiin toiveisiin, että hänen avustajansa toimivat luottamusta herättävällä tavalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342724Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2612307Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221413- 1151082
- 971040
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041013Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13932Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55828Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50771Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277752