Soinin sairasloman aikana joku vihamielinen persu näyttää kaataneen sivuston, jolla on ollut Soinin ploki.
Soini vaikenee - ploki nurin
kmjnh
1091
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko tämä viite jostakin merkittävämmästä asiasta? Menikö operaatio pahasti pieleen?
Onko Soini kuollut?
Ploki on näköjään pystyssä taas. Sinne ei tosin ole tullut 21.11. jälkeen mitään uutta. Ehkä uutta tulee itsenäisyyspäiväjuhlien jälkeen, jos Soini sinne kykenee lähtemään.
Kyllä Timppa juhliin lyllertää pönöttämään. Pitäähän Jussi Niinistön junailemat kaksi ansiomerkkiä näyttää, ehkä taas napakin? Sitten saikku/lepoloma jatkuu??
Soinin kunto vaikuttaa olevan todella huono?
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000004895482.html
No, kyllä ne ompeleet huomenna hilloo ja pullaa kestää. Vaan ei kestä Soinin pojan ego olla pois televisiokameroiden edestä.
Meneeköhän Soini juhliin puolisääreen ulottuvissa rippipuvun housuissa keten kunnallsvaalitenttiin TV:ssä? Veikkaan. että on ottanut kritiikistä opikseen ja tällä kertaa lahkeensuut ulottuvat kantapäiden alle.
Napa kumminkin TV-katsojille paistaa.
onko soini vakavasti sairas,mikäs vaiva hänellä on?
Soinin kunto vaikuttaa romahtaneen lopullisesti??