Ilmestys elää täällä palstalla omaa elämäänsä. Juttujen tasolla ja totuudella ei ole väliä kun pakkomielteenä suolletaan tänne kaikkea mitä korvien välistä lähtee. Joskus jopa totuutta on havaittavissa. Vuosien saatossa juttut ovat siirtyneet keskustelusta samojen asioiden toistoon. On hyvä, että tälläinen palsta voi täyttää elämän tuoman tyhjyyden kun muualle ei enää kelpaa.
Palstalle pitäisi myöntää jokin palkinto kun uskollisesti jaksaa kuunnella erikoisia ilmestyksiä.
Palstalle pitäisi myöntää jokin palkinto kun uskollisesti jaksaa kuunnella erikoisia ilmestyksiä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jahas. Taas joku keskustelukyvytön päästelee aivopierujaan. Sääntömafian tulon myötä tuollainen on yleistynyt - valvojien suosiollisella myötävaikutuksella!
Noista päällä olevista aivopieru viesteistä, joista jokaisesta on tehty n 1 ilmiantoilmoitusta, voisi tehdä listan - olen yrittänytkin, turhaan. Sääntömafian sääntökirja on kai jotenkin liimautunut valvojien hyppysiin :) No, mitäpä tuosta. Sitä saa mitä tilaa. Aivopierupalstan.
No tuossa yksi malliaivopieru:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14590152/palstahairikon-aivopierut
Ai niin - toistaiseksi palstan aihe on ydinvoima, ei Sääntömafia aivopieruviesteineen. Tässä palstan aiheesta viestini:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14608067/ilmahyokkays-ydinreaktorin-tuhoamiseksi
Tiedoksi @Suomi24 @Aller
Äsh - se ilmiantoilmoitus tuosta aivopieruavauksesta
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14608065/energianegatiivisuuden-ilmentyma perustelulla
Viestin sisältö ei vastaa palstan aihetta, ja onkin tarkoitettu toisen käyttäjän, nimimerkin @stuxnet, loukkaamiseen.
Ilmiantoviestin lajiksi valitse "Viesti rikkoo tai kehottaa rikkomaan Suomen lakia, tai sisältää loukkaavaa sisältöä"
Tiedoksi @Suomi24 @Aller
Joku ilmestys heitellyt tänään tänne itsesääliä.
Hyvä aloitus. Ei tuo energianegatiivinen yksityisesti niitä tee vaan vihertrollitehdas palstan sabotointia ohjaa. Erään järjestön viestit vain toistuvat täällä pienellä viiveellä. Seuratkaapa asiaa. Sinne palkattiin jo vuosia sitten lisää väkeä mm. näitäkin palstoja varten.