Onnitellut Ukrainalle, se on meidän

Luonnollinen liittolainen.
Ukrainan armeija täyttä 3 vuotta.
https://youtu.be/ZyD4OngSF9M
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

He he Ryskij talous pierre verta, ja Donetski tiltuu vain inisee potaskaa.
Kuulemma vielä yksi terroroski pääsi hengeltä pois.
Onnittelut Ukrainalle

Äänestä
  • Hei rysskij venäjän talous piere verta!

    Äänestä

Ukraina ei mielestäni kuulu Eurooppaan. Venäläiset aakkoset ja muutenkin kulttuuri on kaalimaata, kaikki varastetaan mikä irti lähtee. Presidenttikin on täysi rosvo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


OnnittelutUkrainalle kirjoitti:

Luonnollinen liittolainen.
Ukrainan armeija täyttä 3 vuotta.
https://youtu.be/ZyD4OngSF9M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu