Kuinka olette täällä jaksaneet ja miten voitte nyt ( ei ole pakko vastata ) Ajattelin tulla tervehtimään kun aikaa jonkinverran siitä kun viimeksi kävin. Ei minulla mitään ihmeelistä asiaa ole vain kysyn teidän pärjäämistä ja jaksamista. Olen odottanut tarpeeksi kovaa pakkasta jäälyhtyjen valmistamista ajattelen sekä muista joulukuista poiketen on ollut mahdolista tietää miten paljon kaikenlaista ohjelmaa ja ajanvietettä ovat järjestäneet joulukuussa. Hyvää huomenta ja viikonloppua teille kaikille.
Hyvää huomenta ja Hyvää yötä
czxcxzö
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hyvin menee mutta menköön. Parempi kun täällä palstoilla ei käykään kun ihmiset vain toisiaan haukkuvat. Haukkuisivat edes kun menen ulos kadulle mutta eipä taida olla munaa siihen edes. Huvittavaa. Säälittävää.
Se vasta onkin säälittävää tulla tänne mukamas huvittuneena säälittelemään. En osaa edes sääliä moista vaan lähinnä olla huvittunut.
ihanaa, kun joku kysyy, mitä kuuluu .
Kukkuluuruu?
HUONOSTI MENEE,S IPILÄ ON KURJUUTTANUT KOKO SUOMEN.
Kukahan se alunperin aloitti kurjistamisen ?? Ettei vain ollut joku demari 1995 ? Sipilähän vain sai taakakseen sekasotkun , minkä muut olivat aiheuttaneet. Ei tässä silloin paljon vaihtoehtoja ole, mitä pitäisi tehdä.
Ilmoitin asiattomaks viestiksi. Tää on julkinen palsta, ja keskustelunaloituksen sisältö vaikuttaa kohdennetun joillekin siten, että ei kuulu yleiselle palstalle.
Melko hyvää kuuluu, kiitos kysymästä. Parannuin lopulta ja onpa mukava hengittää suht normaalisti. Viikko sitten oli jatkuva tukehtumisen tunne. Nyt pitäisi päästä näitä pakkasia karkuun vaan mihin sitä menis näillä varoilla.
E ikuulu mittään,on varmaan linjat poikki kun on niin hiljaista.
Tosi hyvin olen jaksanut..
Mitä mieltä olette imatran jutusta