missä voisi tavata

kylmävarpaisen naisen.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Pakkasukon morsiamen voi tavata joulumarkkinoilta?

Äänestä

...lla. (korjaus)

Äänestä

Hautuumaalla.

Äänestä

Täältä ruumishuoneelta hei.

Äänestä

Iglusta

Äänestä

Täällä yksi kylmäpäinen jo kotona.

Äänestä

Siinä olisi sopiva kumppani juuri minulle =)

Äänestä

Äläs nyt... en voi monistautua.

Äänestä

Kylmäkellarissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


selsius kirjoitti:

kylmävarpaisen naisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu