Saaran "puoliso" on butch lesbo?

Näyttää paljon Tarja Halosmaiselta butch-lesbolta..
6144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vihanerous Strap-onotus (lat.)

Äänestä

Telaketjulesbo, en panisi. Liekkö saaraaalto bisse vai täyslesbo.

Äänestä

Se on rekkakuski

Äänestä

Joo, ei oo epäselvää kumpi on suhteen karju.

Äänestä
  • kun jää saaran ehkä hyvä pesä käyttämättä,muna kun pelastaa pillun elämän.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


demareitako.ovat kirjoitti:

Näyttää paljon Tarja Halosmaiselta butch-lesbolta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu