Matu työnsi ruotsalaisen metron alle

Matu Libanonista työnsi ruotsalaismiehen metron alle Tukholmassa. Uhri makasi viikkoja sairaalassa koomassa, jalka piti amputoida.
Matu ei joutunut vankilaan, ei suinkaan, psykiatriseen hoitoon.

http://www.bild.de/news/ausland/u-bahn-schlaeger/attacke-in-stockholm-dieser-mann-schubste-lucas-vor-die-u-bahn-49271556.bild.html
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö tuo Bild-lehti ole Saksan valtamediaa? Vaikkakin ehkä keltaista sellaista.

Ihme, että suuressa ja suositussa julkaisussa puhutaan noin suoraan mamuongelmasta!?

Alempana on videoklippi, jossa mamumies potkaisee saksalaisnaisen selästä alas portaita.

Onko Saksan media vihdoinkin vapautumassa...

Äänestä

Matun täytyy raivata tilaa perässä tulevalle perheelleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näinsekäy kirjoitti:

Matu Libanonista työnsi ruotsalaismiehen metron alle Tukholmassa. Uhri makasi viikkoja sairaalassa koomassa, jalka piti amputoida.
Matu ei joutunut vankilaan, ei suinkaan, psykiatriseen hoitoon.

http://www.bild.de/news/ausland/u-bahn-schlaeger/attacke-in-stockholm-dieser-mann-schubste-lucas-vor-die-u-bahn-49271556.bild.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu