Saara ja Adam vahvoja yhdessä

https://www.youtube.com/watch?v=gLDPk38htwc Molemmilla asenne kohdillaan laulun tulkinnassa.
1875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

olisi suuret mahdollisuudet esiintyä duettona . Menestys olisi taattu.

Äänestä
  • Tuota juuri ajattelin.

    Äänestä

Aallon toinen sija oli selvillä jo ennen finaalia tapahtuvassa pudotuksessa, jossa kolmas, poikaryhmä putosi. Heidän kannustajat siirtyi toisen pojan puolelle. Suurin osa äänestäjistä kun ovat tyttöjä, totta kai haluavat söpön pojan voittaa, eikä lahjakasta nättiä naista. Vieläpä ulkomaalaista. Kotikenttäetu myös ratkaiseva.

Äänestä
  • Saara on vapaa tekemään sopimuksia haluamiensa tahojen kanssa toisin kuin voittaja joka joutuu tansiimaan tuotantoyhtiön pillin mukaan. Hopee ei ole häpee millään muotoa tässä keississä.

    Äänestä

Saaran ja Adamin esityksestä huomaa Adamin Suomi sympatian koska hän seukkasi pitkään Sauli Koskisen kanssa ja ovat edelleen hyviä ystäviä. Koskinen on nykyään personal trainer ja asuu taas Suomessa. Toivottavasti Saara ja Adam tekisivät yhteistyötä jatkossakin.

Äänestä
  • No tuskin.
    Ainoo syy tietty tää vähemmistösympatia minkä takii tietyt piirit ehkä voisi..

    Äänestä

  • Sama hailee vaikka seukkaisi vasikan kaa.

    Äänestä

Ei kiinnosta pätkääkään näitten homoseksuaalien sontahommat, kunhan älyävät pysyä etäällä vinkumassa.

Äänestä

Adam laulaa voimakkaammin kuin ennen. On ollut Queenin solistina. Queen on suosikkini.

Äänestä

Queenin taustavoimat ovat aina osanneet rahanteon - X Factor ja tällä kerralla Saara.

Äänestä
  • Linkki tietoosi. muutoin HUUHAATA.

    Äänestä

  • Linkiksi riittää Brian Mayn Facebook-hehkutus, mistä IS kertoi eilen.

    Äänestä

  • linkkiä kirjoitti:

    Linkiksi riittää Brian Mayn Facebook-hehkutus, mistä IS kertoi eilen.

    Ei riitä joten kaivapa lisää linkkiä tietoosi.

    Äänestä

  • Queen on ollut aiemminkin esillä kisassa, vaikka onkin Sonyn kanssa kilpailevan yhtiön artisteja. Näin faniuunoja viedään.

    Äänestä

  • faniuuno kirjoitti:

    Queen on ollut aiemminkin esillä kisassa, vaikka onkin Sonyn kanssa kilpailevan yhtiön artisteja. Näin faniuunoja viedään.

    Mitä sitten? Onko se sulta pois?

    Äänestä

linda lamas, pamela ade , mitä muutakaa suomen huippu tecnologia,
Ei nokiakaa pystynyt pitämaan kun intialaiset potkittin pihalle,
Hyvä jos vanhalla nokian tehtaalla , alkaa valmistamaan suomipillu markkinat,Ei hikoile ollenkaan voittelee vaan kunnolla, siillä pärjä!
(Tuo oli huonoin, kun ennen suomen mies politiikot oppinut voittelemaan persetta ja kääntää sitä usalle, huh.. onneksi sellaista ehkä loppunut!)
Tietenkin Vanholle britille ,kanadalaisille, usan plyboy papalle tai autralialaisille ,
Suomi neidot kyllä myy halavalla pillusi jos kuori on valkoinen ja puhuu englantia, italia tai ranskaa!
(sittä jälken kun raha asiat kun, on kunnossa menee matka afrikkaan, safari.................... Hahaaa!
Suomen pillu ei onnistunut tälläkertaa!
Toivottavasti ei tartuta muita, niitä mitä britissa saatut!
Tyovöima koulutuksesta pitä olla virallisesti miehelle runkkaus kurrsi :D :D :D!

Äänestä

Saara ja Adam ovat kuin sisaruksia. Niin lutuisia molemmat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mfthgs kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=gLDPk38htwc Molemmilla asenne kohdillaan laulun tulkinnassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu