Mistä riitelet eniten kumppanisi kanssa?

Onko aiheena kotityöt vai mustasukkaisuusdraamat?
1269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Riitely on perseestä.

Äänestä

Ei riidellä enää. joskus vielä kiinnosti

Äänestä

Kotitöistä,rahasta,hänen tuhlaamisestaan,seksistä

Äänestä

Emme koskaan mustasukkaisuudesta. Muut aiheet.

Äänestä

Ehdottomasti riitelen eniten Kotitöiden jakamisesta, koska toi URPO ei tajua tehdä omia tehtäviään.

Mulle se taas naputtaa siitä että olen niin URPO etten anna hänelle tarpeeksi läheisyyttä, seksikertojen määräkin on kuulemma vähentynyt.

Tietysti minulla ei ole ollut kumppania jonka kanssa olisin asunut joten tuo URPO olen minä ainoastaan, yksin ja itsenäni.

Äänestä

Riitelimme joskus paljon. Enää ei ollenkaan. Hän tajusi että lähtisin ja muuttui.

Äänestä

Kun olen hyvällä tuulella, hänen hupiaan on saada minut tavalla tai toisella huonolle tuulelle. Ilkeilemällä, lyttäämällä, pätemällä, tekemisiäni tai tekemättä jättämisiä. Nenän vartta pitkin katselu, itsensä ja omien tekemisten ylentäminen. Ja vielä olen välillä niin tyhmä, että lähden siihen mukaan.

Äänestä

Siis mitä te kaikki varatut teette ikävöinti-palstalla?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Palsta olisi aika hiljainen, ellei täällä olisi varattuja tai varattuja kaipaavia..

    Äänestä

  • AnonyymitKaipaajat kirjoitti:

    Palsta olisi aika hiljainen, ellei täällä olisi varattuja tai varattuja kaipaavia..

    Mitä meni NOIN pieleen omassa kummanin valinnassa ja parisuhteessa????
    Miten menitte varatut tekeen noin emämokan? Taisi tulla paha huti kumppanin vallinassa ja nyt vituttaa kuin pientä eläintä?

    Äänestä

  • ihmettelen_hutia kirjoitti:

    Mitä meni NOIN pieleen omassa kummanin valinnassa ja parisuhteessa????
    Miten menitte varatut tekeen noin emämokan? Taisi tulla paha huti kumppanin vallinassa ja nyt vituttaa kuin pientä eläintä?

    Nimenomaan.

    Vähänkö hajois pää jos tajuais että oma muija olisi tällaisella palstalla jotain kyntäjä-kekeä kaipaamassa.

    1Äänestä

Seksin vähyydestä. Tai oikeastaan sitä ei ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riitelygalluppi kirjoitti:

Onko aiheena kotityöt vai mustasukkaisuusdraamat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu