YLIPAINEHALLI voi jessus

Nyt ei ole oma tontti! menee kaikki pohjatyörahat hukkaan! LYHYTNÄKÖISTÄ KELE!
OSTAKAA se tontti! HELEVETTI TUOLLA RAHALLA OMA TONTTI ! USKOMATTOMAN TYHMIÄ PÄÄTTÄJIÄ TAAS KERRAN!

Ollille pisteet alajärven eteen tehdystä työstä menneinä vuosina . Mies on tehnyt toisinkuin muut puhuvat Olli on saanut aikaan asiopita ja hyviä semmoisia.
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan sama minne tulee ja pystytetäään. Siellä mäiskitään vuoden päästä ykköspesistä eikä mitään muuta. Mikään muu pitäjä ei ole yhtä hullu kuin Alajärvi. Ratsastetaan 30 vuoden takaisella pesismenestyksellä. Ja uutta ei tule

Äänestä
  • Tollo!!! ei siitä ole vasta kuin 28v

    Äänestä

Pysykääpäs vimpelin omila sivuilla!

Äänestä

Montakos vimpeliläistä pelimiestä on vedossa? Ajatelkaapa tuleva nouseva kuin feenix lintu kohoaa alajärven ankkurit pallon pullistuessa! Sitä odotellessa .
Hmm kenttä ,kupla ei mitään omaa kaikki vuokrattua.

Äänestä

Näkyy olevan puolet joukkueesta.
Entäpä kitron kaljaattorien joukkueessa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


omalupaomatupa kirjoitti:

Nyt ei ole oma tontti! menee kaikki pohjatyörahat hukkaan! LYHYTNÄKÖISTÄ KELE!
OSTAKAA se tontti! HELEVETTI TUOLLA RAHALLA OMA TONTTI ! USKOMATTOMAN TYHMIÄ PÄÄTTÄJIÄ TAAS KERRAN!

Ollille pisteet alajärven eteen tehdystä työstä menneinä vuosina . Mies on tehnyt toisinkuin muut puhuvat Olli on saanut aikaan asiopita ja hyviä semmoisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu