Ilmasto lämpeni yllättäen Loimaalla

"Loimaalainen koulubussin kuski luotti kokemukseensa ja pysäytti koulubussinsa tien laitaan, koska vetinen jääkeli teki tiestä vaarallisen ajettavan."

http://www.iltalehti.fi/autot/201612142200040507_au.shtml

SUOMALAISILLE VÄHEMMÄN PÄÄSTÖVEROJA EUSTA, PRO!!!!
2<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

60-luvulla koulubussikuski teki melkein samoin. Hän komensi matkustajat kävelemään pitkän jäisen alamäen ja ajoi yksin bussilla alas, mistä matka jatkui normaaalisti perille. Tuli tunnin myöhästyminen ja vielä nuhtelu.

1Äänestä

In BREXIT......EU FUCK YOU "leasing gordon ramsey"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EU.HAISTA.VITTU kirjoitti:

"Loimaalainen koulubussin kuski luotti kokemukseensa ja pysäytti koulubussinsa tien laitaan, koska vetinen jääkeli teki tiestä vaarallisen ajettavan."

http://www.iltalehti.fi/autot/201612142200040507_au.shtml

SUOMALAISILLE VÄHEMMÄN PÄÄSTÖVEROJA EUSTA, PRO!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu