Sipilä estää sananvapauden

Nyt ei enää YLEn linkitys toimi. Tähän on tultu. Hovinarrit kehuvat vielä Suomen hyvyyttä. Tämähän on Turkkia pahempi tai ainakin Pohjois-Korea.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oho!

Mikä linkki on kyseessä?

Vai ottiko YLE alkuperäisen linkin pois (jos sitä siis oli alunperinkään :S ) ?

Äänestä
  • Mitä seuraavaksi. Yölliset ovikellon soitot ja popliinitakkiset miehet? Naurattaisi mutta maamme varsin ohuen demokratian ja väkivaltaisen historian tietäen ei oikeastaan naurata.

    Äänestä

  • Kohta on hankkijalippis mafia oven takana kolkuttamassa

    Äänestä

Hovinarrit
-tuo aika hyvin sanottu.

Äänestä

Voi kauheeya Ylellä pitii jatkossa toimia tasapuolisesti. Hirveetä. Mihin kaiikkiii vasemman kädet toimittajat joutuvat valehtelemasta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suu-kiinni kirjoitti:

Nyt ei enää YLEn linkitys toimi. Tähän on tultu. Hovinarrit kehuvat vielä Suomen hyvyyttä. Tämähän on Turkkia pahempi tai ainakin Pohjois-Korea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu